Trpěl neuvěřitelnou bolestí zad. To, co udělal doktor, mu během chvíle změnilo život!

Muntathar Altaiiovi bylo jen 17 let, když protrpěl těžké zranění při tahání kořene stromu ven ze země. Vytvořila se mu až oslabující bolest v zádech, že nebyl schopen stát rovně a ztratil cit v pravé noze.

Altaiiovi byl diagnostikován kyphois neboli kyfóza. Odkazuje se na zakřivení páteře, které je tak extrémní, že způsobuje viditelné zaoblení trupu. To má vliv na hrudní a sakrální oblasti páteře a projevuje se na vnějším zakřivení, které ve výsledku vede k hanlivému termínu "hrbáč" pro ty, kteří touto disfukncí trpí. A hlavně do svého mladého života tento termín Altaii vnést nechtěl, tak vyhledal chiropraxi Gonstead v Austrálii.

Sledujte, jak se pod chiropraktickou péčí Altaiiovi zcela přetváří jeho život a je v konečné fázi opět schopen se krásně a rovně postavit. 

Jaké jsou vaše myšlenky, když se díváte na tento klip? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! :)

Autor:
Publikováno: 27. 12. 2016 14:34 Nahlásit obsah