Kategorie Barva

Článek
Co prozrazuje číslo na obalu od barvy na vlasy? Pomůže vám s výběrem více, než si myslíte
Co prozrazuje číslo na obalu od barvy na vlasy? Pomůže vám s výběrem více, než si myslíte Nejedna z nás vešla do drogérie s úmyslem koupit si barvu na vlasy, aby buďto změnila svůj dosavadní vzhled anebo jenom oživila svou vybledlou barvu. Pánům se sice tento úkon může zdát banální, jenže my ženy dobře víme, že to není jen tak a vybrat barvu, která se k nám bude dokonale hodit, je většinou sázka do loterie!
Článek
Jak poznáte na vejci, že jej snesla zdravá slepice? Zaměřte se na tuhle věc
Jak poznáte na vejci, že jej snesla zdravá slepice? Zaměřte se na tuhle věc Když si zakoupíme vejce v jednom z velkoobchodů, jen těžko můžeme vědět, od které slepice námi koupené vajíčko pochází. Abychom si byli opravdu jisti, že jsme koupili takové vejce, které nám dodá všechny potřebné živiny, jaké by kvalitní vajíčko mělo obsahovat, musíme se nejdříve zaměřit na jeho zbarvení.
Článek
Pamatujete na šaty, které rozdělily internet na dva tábory? Teď se řeší barva těchto tenisek!
Pamatujete na šaty, které rozdělily internet na dva tábory? Teď se řeší barva těchto tenisek! Pamatujete si ještě na šaty, které dokázaly rozdělit uživatele sociálních sítí na dva tábory? Někteří z nich tvrdili, že jsou šaty černo-modré, jiní byli přesvědčeni o tom, že jsou bílo-zlaté. V posledních dnech se objevilo opět něco podobného, ovšem v hlavní roli jsou nyní tenisky.
Článek
Jak zabránit blednutí prádla? Přidejte do pračky trochu pepře nebo sůl!
Jak zabránit blednutí prádla? Přidejte do pračky trochu pepře nebo sůl! Je to scénář, který zná snad každý – koupíme si nějaké oblečení, jenže po pár vyprání je jeho barva zcela jiná, než jaká byla na začátku a rázem se z oblíbeného kousku stane věc, která je dobrá leda tak na úklid.
Článek
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů
Čtenářka píše: Ta správná volba plesových šatů Plesová sezóna, pojem který pro každou ženu znamená jediné. Možnost ukázat se jako královna, princezna. Splnit si tajné sny a právě k tomu je potřeba zvolit ty nejvhodnější šaty.
Článek
Vánoční trendy 2012
Vánoční trendy 2012 Je tady listopad, obchody už se začínají plnit vánočními dekoracemi. Chcete se dozvědět, co bude letos na Vánoce IN? A případně se těmito módními trendy inspirovat pro svou vlastní vánoční výzdobu?
Článek
Líčení: jaké budou trendy letošního podzimu?
Líčení: jaké budou trendy letošního podzimu? Prázdniny se pomalu chýlí ke konci, léto již brzy vystřídá podzim. Chcete už teď vědět, jaké budou letos na podzim trendy v líčení, a případně se na to už začít připravovat?
(4) Načíst více