Kategorie Barvy

Článek
Barvoslepost - nemoc, která postihuje zejména muže. Vyzkoušejte si tento test na její odhalení
Barvoslepost - nemoc, která postihuje zejména muže. Vyzkoušejte si tento test na její odhalení Barvoslepost je porucha vidění, a ačkoliv se o ní příliš nemluví, podle statik jí trpí každý desátý muž. Může se tedy stát, že i ve vašem kruhu přátel je někdo, kdo tuto poruchu má a skrývá to naprosto dokonale, protože s barvoslepostí se dá žít velmi jednoduše.
Článek
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat
Obnova šatníku pomocí recyklace starého oblečení. Nechte se inspirovat Ačkoliv jsou v obchodech na výběr velmi zajímavé a netradiční kousky oblečení, není nad to náš šatník lehce recyklovat a z nenošených věcí udělat nové, které ještě dokážou udělat parádu.
Článek
Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení?
Jaký styl oblékání nejlépe pasuje k vašemu znamení? Znamení zvěrokruhu může prozradit, jaký je náš vztah k módě, ale také nám napovědět, jak bychom se měli oblékat nebo co bychom mohli vyzkoušet. Ať už těmto záležitostem věříte, nebo ne, podívejte se, jestli na vás a vaše blízké módní horoskop a rady pro konkrétní znamení sedí.
Článek
Vyberte si tu nejdokonalejší barvu do vašeho bytu podle znamení zvěrokruhu!
Vyberte si tu nejdokonalejší barvu do vašeho bytu podle znamení zvěrokruhu! Jistě i vám se někdy již stalo, že jste se z neznámého důvodu cítili v nějaké místnosti opravdu velmi nepříjemně. A proč tomu tak je? Jednoduše řečeno za to může naše znamení zvěrokruhu a volba barvy na stěnách.
Článek
NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu
NEON RUN 2017 opět v Praze na Vypichu V sobotu 2. září zažije pražský Vypich již 2. ročník speciální sportovní akce, která je ve světě fenoménem. Neon Run powered by ČEPS je divoký a šílený zářící zážitek! Tato akce není tak moc o rychlosti, jako spíše o zážitku z jasných světel a neonových barev na tělo, které září pod UV černým světlem a o společném čase s rodinou či přáteli.
(5) Načíst více