Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích

Jessica Alves se ukázala poprvé bez mejkapu. Takto vypadá bývalý Ken Rodrigo Alves po 75 plastických operacích Zdroj: instagram.com/jessicaalvesuk

Živoucí Barbie Jessica Alves, která vstoupila do povědomí jako Ken Rodrigo Alves, ukázala světu svou pravou tvář. Svým fanouškům se poprvé odhalila bez make-upu. Tato transgender hvězda, která je více než jeden rok ženou, odvážně ukázala stav svého obličeje po 75 plastických operacích.

Jessica Alves se proslavila jako živoucí Ken

37letá Jessica Alves, která je ženou teprve jeden rok, se proslavila jako mladík Rodrigo, který se snažil vylepšit každičký kousek svého těla. S výpomocí plastických chirurgů se totiž chtěl co nejvíce podobat živoucímu Kenovi.

Mnohým však před rokem vyrazil dech, když se rozhodl přeoperovat na ženu. Podle svých slov totiž přišel na to, že nechce být Kenem, ale živoucí Barbie. Tato transgender celebrita podstoupila další plastické operace i hormonální terapii.

Oficiálně má za sebou 75 plastik

Jessica Alves má za sebou oficiálně 75 plastických operacích. Odborníci však odhadují, že jich mohlo být až dvakrát více. Nicméně z Rodriga vznikla krásná žena Jessica, která budí pozornost všude, kam vstoupí.

“Je to rok a tři měsíce od chvíle, kdy jsem se rozhodla, že budu sama sebou a budu šťastná. Zvolila jsem svobodu, štěstí a upřímnost k sobě samé. V roce 2021 tak nemohu být šťastnější,” napsala Jessica na svůj Instagram.

Fanouškům ukázala svou “nahou” tvář

Zajímalo vás někdy, jak vypadá Jessica Alves bez make-upu? Tato transgender žena se rozhodla na Instagramu potěšit všechny své fanoušky a ukázala “nahou” tvář. Je to vůbec poprvé, co jste ji mohli vidět bez make-upu, tvářenky, očních stínů a výrazné rtěnky. Navíc k nenalíčené tváři nedoplnila hluboký výstřih, jak to má běžně ve zvyku, ale úplně obyčejný svetr olivové barvy.

“V těžkých časech pandemie koronaviru jsem nejčastěji doma v bezpečí. Dávám proto své pokožce přestávku od make-upu a zkouším držet dietu,” uvedla Jessica ke své nenalíčené fotce. Fanoušci její odvahu ocenili srdíčky a laskavými komentáři.

Autor:
Publikováno: 20. 1. 2021 11:21 Nahlásit obsah