Kategorie Charita

Článek
Movember v dámském provedení: Dámy, během ledna se neholte, apeluje výzva Januhairy
Movember v dámském provedení: Dámy, během ledna se neholte, apeluje výzva Januhairy Každý listopad mají muži "svůj" Movember. Od letošního roku nezůstávají pozadu ani jejich něžnější polovičky. Do charitativní výzvy Januhairy, která nabádá ženy, aby se neholily, se od začátku letošního ledna zapojují ženy prakticky po celém světě. A co vy - odložíte žiletku a přidáte se taky?
Článek
10 dojemných příběhů, které dokazují, že společně můžeme změnit svět k lepšímu
10 dojemných příběhů, které dokazují, že společně můžeme změnit svět k lepšímu Ty nejmenší věci mají často ten největší dopad, ve společnosti to platí dvojnásob. Pokud ale chceme něco opravdu změnit, musíme začít u sebe jako lidé z následujících příběhů, kteří neváhali a pohotově pomohli lidem v nouzi, čímž prokázali službu nejen jim, ale i celému světu.
Článek
České Budějovice opět po roce zaplnili noční běžci
České Budějovice opět po roce zaplnili noční běžci Seriál NN NIGHT RUN se těší velké popularitě a stejně tak tomu bylo i v Českých Budějovicích. Na start všech závodů se postavilo šestnáct set běžců a běžkyň.
Článek
6 bratrů si nechalo narůst dlouhé vlasy, i když je kvůli nim šikanovali. Proč?
6 bratrů si nechalo narůst dlouhé vlasy, i když je kvůli nim šikanovali. Proč? Phoebe Kannisto je maminka šesti synů, kteří si všichni po několik let nechali růst dlouhé vlasy. I přesto, že byli ve škole často šikanováni, nevzdali se a nechali své vlasy růst dál. Přečtěte si úžasný příběh o tom, proč to celé podstoupili a jak to vlastně celé dopadlo.
Článek
Ice Bucket Challenge: Známé osobnosti se polévají ledovou vodou
Ice Bucket Challenge: Známé osobnosti se polévají ledovou vodou Ice Bucket Challenge, neboli výzva polít se ledovou vodou, právě hýbe sociálními sítěmi. Ještě jste nepostřehli, o co se jedná? Pointou akce je dobročinná kampaň, která má pomoci v boji s amyotrofickou laterální sklerózou a…