Ivana Gottová zveřejnila na sociální síti poslední fotku s Karlem. Vyjádřila se také k aktuální situaci

Ivana Gottová zveřejnila na sociální síti poslední fotku s Karlem. Vyjádřila se také k aktuální situaci Zdroj: instagram.com/officialkarelgott

Fanoušky Karla Gotta velmi potěšila jeho žena Ivana, když nedávno na sociální síti zveřejnila poslední fotografii se svým mužem. 

Ivana Gottová oznámila k velkému potěšení všech fanoušků Karla Gotta, že znovu oživí jeho účty na sociálních sítích a bude tam sdělovat všechny novinky související se jeho jménem. Všichni příznivci nejslavnějšího a našeho nejmilovanějšího zpěváka tuto iniciativu s nadšením přivítali. Nyní se všichni fanoušci mohou dozvědět, co nového připravuje společnost Karel Gott Agency, kterou ještě během života vedla Ivana s manželem Karlem Gottem. Díky tomu se tak fanoušci dozvěděli, kdy vdova Ivana Gottová chystá velký vzpomínkový koncert nazvaný Pocta Karlu Gottovi.

Také zde informovala, kdy vyjde Karlova autobiografie, na které pracoval sám zpěvák a stihl ji dokončit ještě před svou smrtí. Podle sdělení Ivany aktuálně pracuje na její vizuální podobě, což je v kompetenci agentury Karel Gott Agency. Předpokládá, že vyjde tento rok na podzim.

Ivana zveřejnila mimo jiného i fotografii hrobu svého zesnulého manžela. Věrní fanoušci jej vyzdobili množstvím jarních květů, a tak mu přinesli přicházející jaro. 

V příspěvku se také vyjádřila k současné situaci kolem koronaviru a poděkovala všem, kteří pomáhají, kde je to nutné. „Z celého srdce vyjadřuji podporu a obdiv všem, kteří se v těchto dnech starají jak o nemocné seniory v nemocnicích a různých zařízeních, tak o zdravé seniory doma. Velmi obdivuji a skláním se nad všemi zdravotníky v 1. linii, kteří s nasazením vlastního zdraví zachraňují životy těm nejvíce nemocným. Vážím si všech lékařů, sester, ošetřovatelů, lékárníků, hasičů, policistů i prodavačů, kteří v těchto dnech vynakládají mnoho úsilí pro bezpečnost a pomoc nás všech. Myslím i na vás, vaše rodiny, držte se a přeji vám hodně sil a energie.”

“Stejně tak myslím i na dobrovolníky, mediky i všechny, kteří jakýmkoliv způsobem pomáhají a podávají pomocnou ruku. Skláním se před vámi všemi. Dojímá mě sounáležitost našeho národa! Věřím, že vás snad budu moci na podzim a v zimě alespoň potěšit třemi, snad i pro vás krásnými a dojemnými projekty, spojenými s mým manželem Karlem. Těším se na vás v lepších časech a přeji vám hodně sil a co nejpevnější zdraví!”

Na sociální sítě dala Ivana dosud nepublikovanou fotku se svým manželem Karlem Gottem a poděkovala za ni jejímu autorovi. „A Honzovi malíři děkuji za krásnou momentku z konce minulého léta, o kterou se mohu podělit s vámi, Karlovými příznivci. Ivana Gottová,” napsala k fotce paní Ivana.

Autor:
Publikováno: 29. 4. 2020 14:16 Nahlásit obsah