Kategorie Festival

Článek
Bhútán: Jak slaví obyvatelé Země hřmícího draka
Bhútán: Jak slaví obyvatelé Země hřmícího draka Bhútánci se velmi rádi veselí. Jak jinak si vysvětlit, že v tak malé zemi proběhne každý měsíc hned několik festivalů najednou? Kdo by však čekal moderní hudbu burácející z obřích repráků, bude zřejmě nepříjemně překvapen. Bhútánské slavnosti Tsechu mají hlavně duchovní rozměr.
Článek
Festival GO KAMERA 2014
Festival GO KAMERA 2014 Cestovní kancelář LIVINGSTONE si vás dovoluje pozvat festival cestovatelských filmů, publikaci a fotografií GO KAMERA. Festival každoročně přitahuje milovníky cestování, fotografy, filmaře, vodáky, horolezce, potápěče i dobrodruhy a ani letos tomu nebude jinak.
Článek
Thaipusam aneb oslava víry a vděčnosti
Thaipusam aneb oslava víry a vděčnosti Thaipusam - pro místní svátek symbolizující oslavu víry a vděčnosti bohům, pro cizince festival bolesti.
Článek
Rock for People Festival 2013 je tu už za 14 dní!
Rock for People Festival 2013 je tu už za 14 dní! Přípravy na festival Rock For People, který proběhne 2. – 5. července ve Festivalparku v Hradci Králové, vrcholí. Celkem se letos během 4 dní na 10 stagích a scénách vystřídá přes 200 kapel, projektů, DJs nebo performerů a divadelníků. Máme se tedy skutečně na co těšit!
Článek
Použil jsi někdy pozvání přátel na Facebooku? Tak to zkus na Rock for People a užij si pořádnou jízdu!
Použil jsi někdy pozvání přátel na Facebooku? Tak to zkus na Rock for People a užij si pořádnou jízdu! Událost letní sezóny - festival Rock for People se blíží, proto neponechte nic náhodě a domluvte se se svými přáteli už teď. Vždyť jenom s partou kamarádů to může být ta pravá párty. A jak jinak domluvit všechny a všechno než přes Facebook!
Článek
Festival Evolution nabídne kromě inspirace pro zdravou výživu i paletu chutí a vůní z celého světa
Festival Evolution nabídne kromě inspirace pro zdravou výživu i paletu chutí a vůní z celého světa Řadu novinek z oblasti bio a zdravé výživy, od základních potravin přes kávu či čokoládu až k využití chuťového a léčebného potenciálu konopí, představí a zároveň nabídne k ochutnání nadcházející Festival Evolution. Ten se uskuteční už 19. až 21. dubna na pražském Výstavišti.
Článek
Festival Evolution představí trendy, novinky a inspirace pro zdravý a moderní životní styl
Festival Evolution představí trendy, novinky a inspirace pro zdravý a moderní životní styl Celkem pět veletrhů pod jednou střechou můžete navštívit na Festivalu Evolution, který se uskuteční 19. až 21. dubna na pražském Výstavišti. Zájemci v Průmyslovém paláci najdou novinky z oblastí bio, zdraví, ekologie,…