Horoskop na 10. týden (2. 3. 2020 - 8. 3. 2020)

A je tady další týden! Co tě tentokrát čeká? Budeš se potýkat s novými situacemi, nebo naopak zůstane vše při starém? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Čeká tě seznámení s někým, s kým budeš mít pocit, že se znáte už celé roky. Nikdy jsi netušila, že by sis mohla s někým tak rozumět. A tenhle člověk sehraje ve tvém životě ještě dost důležitou roli. Nenechej si ho jen tak pláchnout!

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Občas ti dělá potíže udržet zavřenou pusu. Měla by sis uvědomit, že i jedno jediné slovíčko, může někoho hodně ranit. Dávej si na ty svoje řeči pozor! Sotva se naděješ a máš na krku hromadu nepříjemností.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Posledních pár týdnů je dost náročných a kamkoliv se hneš, tak se na tebe valí další práce. Nesnaž se tomu vyhnout a nechat to na jindy, jinak z tohohle bludného kruhu nikdy neunikneš. Ujasni si, co je momentálně prioritou a do toho se pusť nejdřív. Pokud budeš takhle pokračovat, tak se ta hromada práce postupně začne zmenšovat.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Čeká tě jedno velké překvapení, které s tvým životem pořádně zamává. Jsi člověk, který má všechno pečlivě nalajnované, takže tě taková věc pořádně rozhodí. Nepropadej panice jen proto, že něco není přesně podle plánu. Neber to jako pohromu, snaž se na to podívat z lepší stránky.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

V práci tě tentokrát nečeká nic lehkého. Většinou jsi zvyklá pracovat sama, bez pomoci a ohlížení se na názory druhých. Teď ale budeš muset spolupracovat a nebude to pro tebe vůbec lehké. Obrň se trpělivostí a pevnými nervy, bude to potřeba.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Užíváš si teď šťastné období. Už dlouho se ti tak nedařilo, ve všech ohledech. Partner bude pozorný, jako už dlouho ne a i v práci vše půjde, jak na drátkách.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj milostný život je jeden velký chaos. Absolutně ztrácíš pojem o tom, co opravdu chceš. Máš pocit, že ať uděláš cokoliv, nastane pohroma. Možná se příliš zabýváš ostatními a vůbec nemyslíš na sebe.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Neoplýváš zrovna vysokým sebevědomím a to ti občas dělá problémy nejen v práci, ale i hlavně ve vztahu. Měla bys být schopná si dupnout, když se ti něco nebude líbit, nebo budeš něco chtít. Nedělej ze sebe chudinku bez vlastního názoru  a všem ukaž, co v tobě opravdu je.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Partner se poslední dobou chová zvláštně a tebe to dost trápí. Udělej mu něčím radost. Připrav jeho oblíbené jídlo, navoď příjemnou atmosféru a povídejte si. Uvidíš, že se nakonec rozpovídá o tom, co ho trápí.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Ráda bys někam vyrazila, ale partner má spostu práce a kamarádi mají vlastní životy. Neseď doma jen proto, že nemáš někoho, kdo by šel s tebou. Vyraz někam sama a užij si čas jen a jen podle sebe.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Počasí se začíná pomalu umoudřovat a dny se čím dál víc prodlužují. Neseď tak celý den zavřená vevnitř. Vyraz na čerstvý vzduch a dopřej svému tělu nějaký pohyb. Uvidíš, jak dobře se pak budeš cítit.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Přestože jsi se svým životem momentálně docela spokojená, všichni kolem tebe jsou přesvědčení, že ti něco chybí. A nepřestávají tě zahlcovat radami, jak si život "zlepšit". Vysvětlováním nic nezmůžeš, zkrátka je vyslechni a jednej, jak uznáš za vhodné.

Autor:
Publikováno: 3. 3. 2020 10:25 Nahlásit obsah