Horoskop na 11. týden (9. 3. 2020 - 15. 3. 2020)

A je tu zase pondělí! Co nového tě bude čekat? Budeš si užívat, nebo to bude právě peklo? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se moc nedaří. Málokdy se ti vše povede tak, jak by sis přála. Vždycky se najde něco, co se nakonec nepodaří. A tebe i ten malinký detail dost štve. Nepropadej panice, všechno se zase brzy vrátí do starých kolejí.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Lásce se nedá poručit, tak se o to ani nepokoušej. Jsou věci, které se nedají násilně měnit, jinak ztratí svou podstatu. Zkrátka nechej věci plynout tak, jak jsou. A užívej si lásku a péči, kterou ti tvůj milý poslední dobou svědomitě věnuje a neohlížej se na nic. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci se ti bude zase dařit. Poslední dobou to nebylo zrovna růžové, ale teď se blýská na lepší časy. Všechny tvoje problémy zmizí jako mávnutím kouzelného proutku a tobě půjde rázem zase všechno od ruky. 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Hromadí se ti povinnosti. Neustále je ale odkládáš, a tak se střádají jedna na druhou. Měla bys přestat před svými úkoly utíkat a spíš se jim čelem postavit. Samy se zkrátka nevyřeší, musíš je začít řešit ty.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Občas nezvládáš vypnout, neustále nad něčím přemýšlíš a ani na chvilku si nedopřeješ klid. Měla by ses naučit, jak své starosti odložit a trochu relaxovat. Jinak se z toho neustálého stresu a shonu zblázníš. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nenechej se strhnout tím, jak šílí ostatní. Jednej zkrátka podle svého nejlepšího svědomí tak, jak si zvyklá. Tlačit se natvrdo do něčeho, co je ti proti srsti, nemá vůbec cenu. Ty nejlíp víš, co je pro tebe nejlepší. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Tvůj milý se poslední dobou cítí trochu odstrčený. Máš hromadu práce a povinností, takže ho někdy malinko opomíjíš. Dej mu najevo, že je pro tebe opravdu důležitý. I když mu může někdy připadat, že to tak úplně není. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou se ti zrovna nedaří. Ačkoliv se snažíš, jak to jen jde. Stále se to moc nelepší. Přestaň tolik usilovat o zlepšení. To velké úsilí tě akorát vyčerpává. Zkus ty věci na chvilku neřešit a nechej je ať plynou samy. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvůj milý je poslední dobou samá pozornost a lichotka. Užívej si to! Tvůj partner není zrovna velký romantik, ale když se rozhodne tě zahrnovat pozorností, tak to stojí za to. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Někdy úplně zapomínáš na své potřeby. Staráš se tolik o ostatní, že občas úplně zapomeneš na sebe. Zkus být občas trochu sobecká a myslet i na svoje potřeby. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tvůj tajný ctitel po nějaké době pookřál a opět nastoupil v plné síle do boje o tvoje srdce. Lichotí ti, jak o tebe usiluje, a tak se děláš nedostupná. A je mu se zase líbí, že jsi pro něj pořádná výzva.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Tvoje kamarádky jsou většinu času daleko, ale jakmile se dostanou na čas zase domů, jejich návštěva tě nemine. Užij si to s nimi a zavzpomínejte zas na staré časy.

Autor:
Publikováno: 10. 3. 2020 10:55 Nahlásit obsah