Horoskop na 12. týden (21. 3. 2022 - 27. 3. 2022)

Týden utekl jako voda a je tu zase pondělí! Co ti přinesou dny následujícího týdne? Čekají tě samá krásná překvapení, nebo budeš muset naopak řešit starosti a strasti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Dny letí jako voda a ty a tvůj partner na sebe máte stále méně a méně času. Následující dny ale budou jiné. Partner má v plánu ti udělat radost velkou romantikou, tak zapomeň na veškeré pracovní povinnosti a věnuj se pouze jemu. Uvidíš, že nebudeš litovat.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci tě čekají velké změny. Šéf se bude poohlížet po někom, komu by mohl svěřit jeden z nových projektů. Neboj se ozvat a projevit zájem bez zbytečného divadýlka. Tvé sebevědomí mu bude velmi sympatické.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Nejsi zrovna zvyklá probírat každý svůj krok s rodinou, ale dostaneš se do situace, kdy bude jejich názor doslova klíčový. Buď k nim naprosto upřímná, vyslechni si jejich názory a až pak se dej do vytváření závěrů. A dopřej si kolik času potřebuješ.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Momentální situace ve světě výrazně nahrává moderním technologiím. Neboj se ani ty využít sociální sítě k tomu, abys potkala zajímavé lidi. Neztrácej čas s těmi, kteří tě jen shazují, raději bys měla trávit čas s lidmi, kteří tě podporují a k něčemu inspirují.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Následující dny pro tebe budou dost důležité. V práci se ti podaří něco, co se jen tak nestává každý den. Budeš mít z toho neskutečnou radost a šéf se bude také tetelit blahem. Nenechej to jen tak upadnout do zapomnění a snaž se z toho profitovat co nejvíc.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvoje tělo dostává poslední dobou pořádně zabrat. Momentálně se věnuješ pohybu mnohem méně než jsi byla zvyklá dřív a tvoje tělo trpí. Vyraz na procházku do přírody, vystup o jednu zastávku dřív nebo se aspoň trochu protáhni u televize. Způsobů je spousta.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou jsi tak šťastná, užíváš si přítomnosti osoby, která v sobě má tolik lásky, že ti vůbec nechybí ostatní lidé, které v této situaci nemůžeš vídat. Na očích máš růžové brýle a doufáš, že to nikdy neskončí. 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V následujících dnech nebudeš mít zrovna moc štěstí. Zvlášť v pracovním životě tě čeká hromada nepříjemností. Dávej si velký pozor na odesílání pošty a jiné korespondence. Chvilka nepozornosti a můžeš se dostat do dost nepříjemné situace. Buď pečlivá!

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Na stole tu leží hromada nedodělané práce a ty se stále nemůžeš donutit, aby ses do toho pustila. Motivace zmizela v nedohlednu a deadline už je za dveřmi. Měla bys sis práci co nejdříve zorganizovat a pustit se do úkolů, pěkně jeden po druhém. Jinak tě čekají velké problémy.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Uplynulý týden byl pro tebe dost náročný a ty opravdu potřebuješ pauzu. Zapomeň na všechny povinnosti, které nehoří. Udělej si čas sama pro sebe a po dlouhé době si do syta odpočiň. Zaúkoluj partnera, budeš překvapená s jakou radostí ti pomůže s tvými povinnostmi.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nezapomínejte s partnerem na romantiku ani v této zvláštní době. Romantická večeře v restauraci nepřipadá v úvahu, ale i doma si můžete navodit podobnou atmosféru. Buď si uvařte společně nebo podpořte nějakou restauraci a udělejte si rande doma.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ze všech koutů internetu na tebe vyskakují obrovské slevy na všemožné zboží, kterým zkrátka nedokážeš odolat. Tvoje peněženka pláče a ani ty sama z těch věcí nakonec nemáš už takovou radost. Dej si na nějakou dobu pauzu, peníze si raději odkladej bokem a můžeš je třeba někdy využít na pěknou dovolenou, až to bude možné.

Autor:
Publikováno: 21. 3. 2022 16:42 Nahlásit obsah