Horoskop na 2. týden (11. 1. 2021 - 17. 1. 2021)

A je tu další pondělí! Co tě čeká v následujících dnech? Budou tě spíš trápit starosti nebo si budeš naopak užívat pohodu? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Momentální situace vás s partnerem nutí trávit většinu času doma. Už vás to pomalu přestává bavit, ale určitě najdete něco, čím byste mohli volné chvíle trávit. Objednejte si třeba nějakou společenskou hru nebo něco podobného.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

I když máš dlouho pocit, že na tebe ten pravý nikde nečeká, nakonec se někdo objeví. A ten ti zamotá hlavu naprosto dokonale. Nenechej se ale jen tak jednoduše tahat za nos. Nezapomínej při růžových brýlích i zapojit rozum.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Važ si toho, že mužeš i v této době stále chodit do práce a mít tak finanční prostředky pro sebe a svou rodinu. Ne každý tu možnost teď má. Tak buď za to ráda a pečlivě plň své pracovní povinnosti, ať se nedostaneš do problémů.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Konec vztahu není nic příjemného, ale je potřeba to vzít s nadhledem tak, jak to je. Zkrátka vám nebylo souzeno být spolu a máte teď novou šanci najít v životě štěstí. Nejdřív si ale udělej pořádek v hlavě a v sobě samé, než se pustíš do dalšího vztahu.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Na letošní jaro jsi měla velkolepé plány, ale v téhle situaci není nic jisté. Raději plánování ještě odlož a čekej až se situace vyvine. Jinak by tě mohly čekat jen problémy s rušením naplánované dovolené. Na to si zkrátka budeš muset možná počkat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední doobu jsi v jednom kole a na partnera nemáš příliš času. Tento týden bude ale jako stvořený k romantickým hrátkám. Partner to už netrpělivě vyhlíží, tak se snaž najít ve svém diáři pro něj aspoň nějakou chvilku.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Po pracovní stránce se ti bude velmi dařit a nezůstane to bez povšimnutí. Šéf na tobě bude moct oči nechat, jak hravě své povinnosti zvládáš. A brzy se to také projeví na výplatní pásce. Pohoda v práci se také odrazí na tvé náladě a ty budeš celý týden zářit jako sluníčko.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Současná situace tě děsí čím dál víc a začínáš mít opravdu obavy o svou budoucnost. Nezapomínej, že nic se nesí tak horké, jako se uvaří. I když to momentálně vypadá děšivě, nakonec to taková hrůza nebude. Hlavně zachovej klidnou hlavu.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Občas se ti stává, že ti to, co si přeješ, jen tak spadne do klína. Tentokrát to tak ale nebude. Bude potřeba, abys sama prokázala nějakou aktivitu, pak to ale už půjde jako po másle. Podaří se ti doslova všechno, na co sáhneš.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Nepřeceňuj super zdravé potraviny a zázračné doplňky stravy. Pokud se k sobě a svému tělu budeš chovat jako prasátko, tak ti žádné doplňky nepomůžou. Zamysli se nad tím odkud pochází to, co do svého těla dáváš. Otevře ti to oči.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden nebudeš mít vůbec náladu něco zařizovat a řešit, ale bohužel tvůj diář praská ve švech. Zatni zuby a pusť se rychle do práce. Postupem času se do toho dostaneš a práce ti bude hezky odsýpat. Největší odměnou ti pak bude ten odškrtaný seznam úkolů.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou ti opravdu chybí kontakt s novými lidmi a vlastně i příležitost někoho nového potkat. Porozhlédni se na internetu, určitě se najde spousta online kurzů. Něco nového se přiučíš a také je to příležitost potkat nové lidi. Klidně i z jiné země a kultury.

Autor:
Publikováno: 11. 1. 2021 11:38 Nahlásit obsah