Horoskop na 2. týden (7.1. 2019 -13.1. 2019)

A máme tu další týden nového roku. Jak se ti bude dařit? Čeká tě nějaké překvapení, nebo bude všechno při starém? Přečti si svůj horoskop na tento týden!

Zdroj: https://www.shutterstock.com

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Tento týden bude dost náročný. V práci toho budeš mít hromadu, partner ještě víc a doma bude panovat pochmurná nálada. Ty budeš navíc naštvaná, že ti s ničím doma nepomůže.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Na poslední chvíli se ti změní plány na víkend, a ty se tak rozhodneš spontánně pro něco, co už dlouho odkládáš. A nakonec to bude nejlepší víkend za dlouhou dobu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Partner přijde s velkou novinou. Tebe to z počátku zaskočí a i trochu vyděsí. Nakonec to ale nějak rozdýcháš a začneš nad tím přemýšlet s chladnou hlavou. A zjistíš, že to není zas tak šílený nápad.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

V práci tě čeká pěkný blázinec. Práce budeš mít nad hlavu, a do toho všeho si ještě přijde vylévat zlost šéf. Raději se do žádných výměn názorů nepouštěj nebo se problémů nezbavíš do léta.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Vánoční svátky ti daly tak zabrat, že ses do teď ještě úplně nevzpamatovala. Tak si dej tento týden ještě pohodičku, lehni si s knížkou nebo k filmu a pěkně zrelaxuj.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Období plesů je tady! A ty se na to neskutečně těšíš. Jediné, co tě mrzí je, že nemáš nikoho, s kým by sis šla zatancovat. Nenechej se tím odradit, vyraz klidně sama. On se tam nějaký tanečník určitě najde.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Chladnější počasí ti moc neprospěje a tak tě nejspíš brzy skolí nemoc. Dávej si pozor! Dobře se oblékej a nezapomínej na potřebné vitaminy. A když to nepomůže, tak zapomeň na nějaké přecházení, ale radši zalez rovnou do postele.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Po finanční stránce se ti bude dařit mnohem lépe než obvykle. A vypadá to, že to tak bude pokračovat i do budoucna. Takže můžeš pomalu přemýšlet, co za ušetřené peníze pořídíš.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tento týden si s miláčkem užijete postelových hrátek do sytosti. Tebe samotnou až překvapí, kde bere tolik energie. Navíc se bude věnovat tvým potřebám přednostně.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Partnera skolí nemoc a na tebe padne se o něj starat. Neskákej kolem něj ale celou dobu. Když budeš moc ochotná, tak toho začne trochu zneužívat. Tak si ho moc nerozmazluj!

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Nejeden kolega bude mít po delším volnu chuť se družit. I když nemáš zrovna velkou chuť, neodmítej. Nakonec se budeš dobře bavit a načerpáš spoustu zajímavých informací, které se ti budou dříve či později hodit.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Ježíšek ti žádné hadříky nepřinesl, ale tvoje skříň zoufale volá po změně. Vyraz na nákupy a aspoň část skříně obměň. Nezapomeň taky nějaké kousky vytřídit, můžeš je pak zkusit prodat dál nebo darovat potřebným.

Autor:
Publikováno: 7. 1. 2019 10:16 Nahlásit obsah