Horoskop na 20. týden (18. 5. 2020 - 24. 5. 2020)

A je tu další pondělí! Co ti následující dny přinesou? Budeš si užívat pohody, nebo tě čeká pěkný zápřah? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední týdny pro tebe byly dost složité. Nedokázala ses kvůli spoustě povinností na nic pořádně soustředit a myšlenky ti jen běhaly sem a tam. Teď se ale situace uklidňuje, ty máš víc čistou hlavu a můžeš se zase naplno pustit do své práce.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska je složitá věc. Nesnaž se ji pochopit a nějak naplánovat. Tahle taktika ti žádný úspěch nepřinese. Akorát tím budeš trápit sebe a i všechny okolo. Máš ráda svůj život pod kontrolou, ale ne vždy to jde. Tak aspoň tuhle jednu věc nechej osudu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Po pracovní stránce bude následující týden dost nabitý. Budeš mít pocit, že se všichni rozhodli, že chtějí všechno teď hned. Bude to dos náročné, ale nepanikař. Pokud budete s kolegy pracovat společně, všechno se brzo vyřeší.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Nikdy jsi nebyla sportovní typ a pohyb byl pro tebe jen nepříjemný zážitek. Časy se ale mění a ty mu pomalu přicházíš na chuť. Nepouštěj se do žádných šílených výzev. Raději se soustřeď na to, co tě baví a pohyb si užívej.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Uběhl další týden a ty máš pocit, že jsi se zase nehnula z místa. Ujasni si, co je tvým cílem a za tím si tvrdě jdi. Pokud necháš věci jen tak plynout, nic se nezmění. Musíš se sama snažit a posouvat směrem ke svému cíli.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Prožíváš momentálně krásné období. Poslední měsíce byly náročné, s partnerem jste nějak nemohli najít společnou řeč. Ale nedávné události vás hodně sblížily, máte na sebe i víc času než dřív a taky jste našli spoustu nových věcí, které vám dělají společně radost.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

V práci tě čeká pár náročných dní. Ze všech stran se na tebe budou valit další a další povinnosti. Šéf také nebude mít zrovna nejlepší náladu. Takže nejlepší volbou bude soustředit se jen na svou práci a ostatních si spíš nevšímat. Zanedlouho to všechno poleví.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Nikdy jsi nebyla žárlivý člověk, ale následující týden poznáš, co to žárlivost znamená. Snaž se nenechat se tím ovládnout a brát to s chladnou hlavou bez zbytečných scén. Bude to ale dost náročné a bude to chtít pevné nervy.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou tě trápí zdravotní problémy. Přijde ti, že momentální situace ještě není úplně standartní, a tak se snažíš všechny problémy potlačit a řešit je až později. To by se ale mohlo dost vymstít. Nezanedbávej se a řeš to raději co nejdřív.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Už dlouho čekáš, kdy se ve vašem vztahu něco změní, ale žádná změna stále nepřichází. Možná bys měla přestat čekat a začít konat. Aspoň s partnerem promluv, třeba si ani vůbec nevšimnul, že se něco děje. Vyčkáváním nic nezměníš.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Po finanční stránce se ti poslední dobou moc nedaří, ale následující týden přinese dost podstatnou změnu. Neměla bys dlouho přemýšlet a analyzovat situaci, nebo by tahle šance mohla zmizet v nenávratnu. Nebudeš ale litovat!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Následující dny pro tebe nebudou nic radostného. Budou se u tebe střídat pocity bezmoci, absolutního vyčerpání, ale i obrovského štětstí. Tvé emoce se budou měnit rychlostí blesku a to pro tebe bude dost vyčerpávající. Nebude to ale trvat dlouho.

Autor:
Publikováno: 19. 5. 2020 11:02 Nahlásit obsah