Horoskop na 22. týden (1. 6. 2020 - 7. 6. 2020)

A je tu nový týden! Co tě v následujících dnech čeká? Budeš se těšit z radostných novinek, nebo tě spíš čeká nějaké trápení? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Se svým miláčkem si opravdu užíváš. Bezmezně tě miluje a nejraději by s tebou trávil každou vtěřinu. Bohužel občas jakoby zapomínal, že ty máš i jiné povinnosti. Zkus ho občas do svých úkolů zapojit a získáte tak čas navíc jen pro vás dva.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Poslední dobou sis zvykla, že máš na účtu dostatek peněz, a tak si vesele utrácíš. Dej ale pozor, aby sis neužívala víc, než zvládneš zase vydělat. Aspoň trošku nad tím přemýšlej a nechej si vždycky aspoň menší rezervu.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Léto už je skoro tady a ty si s hrůzou uvědomuješ, že stále vlastníš svou zimní postavu. Letos to sice nevypadá na písečné pláže, ale aspoň u bazénu by sis ráda nedělala ostudu. Takže zapomeň na zahálení a vrhni se do práce!

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ve tvém okolí je spousta lidí, kteří si myslí, že tebe a tvého partnera zná nejlíp a snaží se vám ve všem radit. Jenže vy nemáte pocit, že byste tuhle pomoc potřebovali. Odmítnutím si ale moc nepomůžete, raději těmto rádcům vše odsouhlaste a pak jednejte podle svého.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Máš pocit, že poslední dobou se všichni kolem tebe rozhodli dělat vážná a velká rozhodnutí. Tebe trochu trápí, že u tebe nic takového v nejbližší době opravdu nehrozí. Neporovnávej svůj život s ostatními. Sama musíš vědět, jak se cítíš a jestli jsi šťastná.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Tvůj partner nebude mít tento týden zrovna ideální náladu. Raději se nepouštěj do zbytečných provokací a snaž se o maximální zachování domácí pohody. Budeš mít aspoň tento týden víc času pro sebe a můžeš se o sebe trochu víc starat.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Trable s kamarádkou nabírají na síle. Myslela jsi, že ta malá nedorozumnění brzy vyšumí, ale vypadá to, že napětí spíš roste. I když si stojíš za tím, že jsi neprovedla nic špatného, udělej vstřícné gesto a stav se u ní třeba s lahví vína. Uvidíš, že se ledy prolomí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci se ti tento týden moc dařit nebude. Nic ti pořádně nepůjde od ruky a vše ti bude trvat strašně dlouho. Netrap se tím a raděj věnuj energii rodině. To už bude jiná písnička. A společné chvíle si užijete, jak už dlouho ne.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

S partnerem budete prožívat velmi intenzivní spojení. Poslední týdny byly dost náročné, ale teď už jste zase na té správné vlně. A náležitě si to užíváte. Nenechej si to ničím kazit, ani svými vlastními katastrofickými myšlenkami.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední týdny se cítíš opravdu skvěle. Úplně překypuješ energií a nevíš, kde ji pořádně vybít. Partner ani nikdo jiný z rodiny se nechtějí žádné fyzické aktivity účastnit, tak do toho budeš muset jít sama. Nebo zkus přesvědčit aspoň psa.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Po milostné stránce bude následujících pár dní jako z pohádky. Budeš mít pocit, že partner ti čte myšlenky a přesně ví po čem toužíš. Užívej si tuhle sexuální vichřici jen jak to jde. A neboj se mít i nějaké odvážnější nápady, partner tomu bude víc než nakloněn.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední měsíce jsi práci moc nedala. Jakmile sis splnila své povinnosti, práce pro tebe přestala existovat. Teď tě ale zalila vlna kreativity a chuť do práce. Tak se do ní vrhni s novým elénem a ukaž, co opravdu dokážeš.

Autor:
Publikováno: 3. 6. 2020 10:38 Nahlásit obsah