Horoskop na 24. týden (21. 6. 2021 - 27. 6. 2021)

A máme tu opět nový týden! Co ti přinesou následující dny? Čekají starosti a strasti? Nebo se můžeš těšit na krásné zážitky? Přečti si svůj horoskop!

pixabay.cz

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Po delší době máš zase více času a můžeš se opět naplno věnovat rodině a především partnerovi. Právě jeho jsi poslední dobou dost zanedbávala a je nejvyšší čas mu to pořádně vynahradit.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V práci máš povinností nad hlavu, že nevíš, kam dřív skočit. Šéf na tebe ale spoléhá a stále se snaží na tebe nakládat další úkoly. Této pozornosti si sice vážíš, ale nenechej se sedřít z kůže. Pokud toho na tebe bude už moc, tak se neboj ozvat.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou toho na tebe bylo moc. Neměla jsi čas ani na rodinu, ani na sebe. Teď se situace ale zase uklidnila a ty máš více volného času. Nepromrhej ho na hloupostech. Měla by sis rychle uvědomit, co jsou tvé priority.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Ráda by ses začala více hýbat. Teď ti ale příliš nepřeje počasí. Vyraz třeba k vodě a zaplav si pár délek. Jinak se do žádné fyzicky náročné aktivity příliš nepouštěj. Raději počkej, až nebude takové horko, nebo začínej hezky po lehoučku.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Poslední týdny jsou pro tebe dost hektické. Ani doma pak nejsi schopná vypnout a uklidnit hlavu ani tělo. Zkus trochu uvolnit, nauč se nějakou relaxační techniku. A zkus aspoň pár minut denně jen být.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nesnažte se s partnerem vymýšlet žádná obrovská překvapení pro toho druhého. Největší radost vám stejně udělá společně strávený čas a je úplně jedno, zda to bude v luxusní restauraci nebo u rybníka na vesnici.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Dávej si pozor v následujících dnech na své cennosti. Budeš nyní dost roztržitá a nebude pro tebe vůbec složité něco někde zapomenout. Tak buď pro tentokrát víc opatrná a dávej si na své věci pozor.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Občas máš pocit, že by vám s partnerem něco uteklo, když si přispíte. Pravdou ale je, že pomalé ráno a třeba snídaně do postele, má také něco do sebe. Tak to neodsuzuj a pro jednou vyzkoušej i takové ráno.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Za posledních pár měsíců jsi prožila hned několik vztahových kotrmelců. A vypadá to, že ještě není konec. Dobrá zpráva ale je, že se vše začíná obracet k lepšímu. Tak nad svou situací nezoufej, lepší zítřky jsou za rohem.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

V následující dnech ti bude přát štěstí jako už dlouho ne. Nestává se ti to často, ale tento týden se ti bude dařit na co sáhneš. Vůbec se nezdráhej ani koupit los, třeba se poštěstí i v tomhle.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden to bude mezi tebou a partnerem jiskřit více než obvykle. Bez váhání využijte čas, který budete mít jen pro sebe. Není to samozřejmost, to sami moc dobře víte.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Partner nebude mít v následujících dnech zrovna nejlepší náladu. Neber si jeho výlevy osobně, raději je přejdi bez poznámek. Dřív nebo později ho to zase přejde a budeš mít doma opět svého miláčka.

Autor:
Publikováno: 22. 6. 2021 10:29 Nahlásit obsah