Horoskop na 25. týden (22. 6. 2020 - 28. 6. 2020)

A je tu zase pondělí! Prázdniny se nezadržitelně blíží. Co tě v těchto dnech čeká? Můžeš se těšit na pořádné dobrodružství, nebo bude všechno při starém? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Letní měsíce sice nepatří k tvým nejoblíbenějším, ale následující týden si užiješ přesně podle tvých představ. Zapomeň na chvíli na zábrany a užij si pár dní bez neustálého ohlížení se přes rameno. Uvidíš, že na ty chvíle budeš ještě dlouho vzpomínat.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující týden pořádně zamává s tvým milostným životem. I když žiješ v tom, že tě už nemůže nic překvapit, následující dny tě pěkně vyvedou z omylu. Čeká tě něco, co jsi netušila, že by zrovna tebe mohlo potkat. Užij si to!

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

V práci tě tentokrát bude čekat pěkný blázinec. Nenechej se ale strhnout panikou, která bude ovládat většinu ostatních. Snaž se zachovat chladnou hlavu a řešit všechny možné i nemožné problémy v klidu. Šéf to velmi ocení.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední měsíce byly pro tebe dost psychicky náročné, ale teď už se pomalu zase začínáš cítit lépe. Nenechej se ale ani tak nutit do situací, které ti nejsou příjemné. Obklopuj se lidmi, kteří tě znají a nepožadují po tobě nic, u čeho by ses necítila dobře.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Šef nebude v následujících dnech zrovna v nejlepší náladě. Takže pokud s ním potřebuješ nutně něco řešit, připrav se na to, že to nebude moc příjemné. Možná se tě bude snažit odbýt, ale buď neústupná. Jen tak se ti podaří dosáhnout svého.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nikdy jsi nebyla zrovna průbojný typ, ale pokud po něčem opravdu toužíš, tak pro to umíš bojovat. Nenechej se odradit nedůvěřivostí ostatních. Pokud něco opravdu chceš, tak to dokážeš, ať to stojí, co to stojí.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Občas máš pocit, že tě tví blízcí moc nepodporují. Někdy bys uvítala, kdyby projevili víc nadšení, když se jim svěříš s něčím, co ti už dlouho leží v hlavě. Nedělej si s tím těžkou hlavu, nebo je zkus naopak maličko pošťouchnout k tomu, aby svůj názor vyjádřili.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Následujcí týden bude pro tebe jako procházka růžovým sadem. V práci budeš mít po delší době opravdovou pohodičku bez zbytečných zádrhelů. Partner i rodina budou jako vystřihnutí z nějakého časpisu, a ty se budeš cítit opravdu skvěle.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Tvůj milostný život je poslední dobou docela bída, ale nezoufej. Pomalu ale jistě se na obzoru něco rýsuje. Možná budeš mít z počátku pocit, že tohle není zrovna nic pro tebe, ale nakonec se ukáže, že je to ta jediná správná volba.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Šéf se zrovna poohlíží po někom, komu by mohl věřit s důležitým úkolem. Pokud bys měla někdy vytasit své pracovní přednosti, právě teď je to ta pravá chvíle. Nikomu nic nespadne do klína, tak se budeš muset trochu snažit.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Poslední dobou se toho u tebe moc neděje. Jen práce a prakticky žádná zábava. Nezapomínej, že život by měl taky za něco stát a nejde jen o vydělávaní peněz. Vytáhni kamarády a známé a užijte si zábavný večer někde ve městě.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nikdy jsi nebyla studijní typ, ale poslední dobou se stále častěji objevují věci, o kterých bys ráda věděla něco víc. Nepřemýšlej nad tím, co by řeklo tvé okolí, a pokud chceš něco studovat, tak se do toho rovnou vrhni. 

Autor:
Publikováno: 22. 6. 2020 10:55 Nahlásit obsah