Horoskop na 28. týden (19. 7. 2021 - 25. 7. 2021)

A máme tady zase další týden! Dočkáš se očekávaného poklidného týdne, nebo to bude hotový blázinec jako vždycky? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě v následujícím týdnu čeká.

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska hory přenáší! Tak se netrap tím, že na sebe s partnerem momentálně nemáte tolik času, kolik byste chtěli. Nakonec přece jen ve svém nabitém rozvrhu najdete skulinku, jak být spolu. Hlavně nepropadej panice a neházej vinu jen na partnera.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

V následujících dnech tě čeká řada pracovních úspěchů. Šéf bude nadšen a budeš se moci těšit na pořádnou odměnu. Hlavně ale nezapomeň ve svém úsilí pokračovat a neusnout na vavřínech. Navíc se ti nově nabité znalosti budou hodit.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Poslední dobou nepanovala v partnerských vztazích zrovna ideální nálada, ale pomalu se to vše obrací k lepšímu. Nepátrej po partnerových chybách, raději buď ráda za jeho přednosti. Vzájemné pochopení a tolerance je základem spokojeného vztahu.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Tvoje finanční situace není nejrůžovější, ale není to nic, co by se nedalo zvládnout. Jen si dávej pořádný pozor na to, jaké máš výdaje. Mohlo by se ti to vymknout z rukou a problém je na světě. Pokud to bude možné, tak si odlož nějaký menší obnos bokem pro případ nouze.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Tvůj vztah s partnerem už časem upadl do stereotypu, ale léto změní spoustu věcí. Vlije vám jako zázrakem novou krev do žil a vy se budete zase cítit jako dva zamilovaní puberťáci. Užívej si to a neohlížejte se na okolí, které nebude mít pro vaši novou zamilovanost pochopení.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Nepouštěj se do žádných zběsilých a bláznivých nápadů. Pokud si některé věci pořádně nerozmyslíš, mohlo by dojít k nepříjemným problémům. Tak se zbytečně neukvapuj a raději jednej s rozvahou. Ať později nelituješ!

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Milostné radovánky tě poslední dobou zrovna nelákají a všechny nápadníky vytrvale odmítáš. Není to ale trochu škoda? Nebuď taková puritánka a klidně si jednou za čas užij a úplně zapomeň na nějaké závazky.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

V práci budeš v následujících dnech doslova uragán a svým elánem strhneš i ostatní. Práce vám tak půjde skvěle od ruky a budete mít možnost udělat i nějakou práci navíc. Navíc vás společné usilí i stmelí jako kolektiv. Takže se vlastně podaří trefit dvě mouchy jednou ranou.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V následujícím týdnu tě čeká rodinné drama, které nebude vůbec lehké řešit. Bohužel emoce budou muset jít tentokrát stranou a k řešení využít spíš selský rozum a chladnou hlavu. Nakonec se všechny problémy podaří zažehnat, ale nebude to zrovna jednoduché.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Chovej se k ostaním právě tak, jak chceš, aby se oni chovali k tobě. Přestože se někteří tví kolegové chovají hrozně, nesnižuj se na jejich úroveň a snaž se s nimi jednat slušně. Hádky nikomu neprospějí a taky nic nevyřeší.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Ve vztahu vás teď čeká náročné období, které bude opravdu těžké ustát. Nesnaž se hodit vinu na partnera nebo naopak. Musíte spolu komunikovat a své problémy řešit společně. Jinak se z tohoto bludného kruhu nikdy nevymotáte. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Okolí není vždy nadšeno z toho, co děláš nebo čemu se zrovna věnuješ. Nedělej si s tím ale těžkou hlavu. Jen to jen tvůj život a tak si do něj nenechej od nikoho kecat. Možná se tak dopustíš pár přešlapů, ale bude to jen tvoje volba a tvá chyba, z které se poučíš.

Autor:
Publikováno: 19. 7. 2021 15:50 Nahlásit obsah