Horoskop na 29. týden (13. 7. 2020 - 19. 7. 2020)

A je tu nový týden! Co nového ti přinese tentokrát? Můžeš se těšit na letní radovánky, nebo tě bude naopak sužovat trápení a starosti? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou ti dny utíkají rychlostí blesku a ty nemáš tušení, kde se všechen ten čas poděl. Zkus na nějakou dobu zapomenout na všechny povinnosti a raději se věnuj přítomnému okamžiku. Bude to pro tebe něco doposud nového, ale tvojí hlavě to pomůže víc, než dvacet dovolených u moře.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tvůj milý se poslední dobou chová dost tajemně a tobě to zkrátka nedá spát. Neměla by ses za ním plížit jako špión, jakmile na to přijde, všechna důvěra ve vašem vztahu bude fuč. On ti nakonec sám řekne, co má za lubem. Stačí být trpělivá.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Ačkoliv jsi nikdy nebyla premiantem třídy nebo nejlepším pracovníkem, konečně jsi našla něco, co tě naplňuje natolik, že v tom zkrátka chceš být nejlepší hlavně kvůli sobě. Nenechej se rozhodit těmi řečmi okolo. Dělej, co tě baví a užívej si to.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Poslední dobou máš o sobě často pochybnosti. Přemýšlíš, jestli všechno, co děláš, děláš vůbec správně. A občas si pohráváš s myšlenkou opustit všechno a začít znovu s čistým štítem. Nelámej vše hned přes koleno, počkej nějakou dobu, zkus změnit pár věcí a uvidíš, jak se věci vyvrbí.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Následující dny budou pro tebe docela náročné. A to zejména po pracovní stránce. Od prvního dne tohoto týdne se ti bude na stole kupit hromada papírů a budeš se muset hodně otáčet, abys v pátek odešla s čistým stolem. Pak se ale situace uklidní a další týden bude opět klidnější.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Neustálý shon, který teď zažíváš, ti nedělá moc dobře. Nejsi schopná se soustředit na jedinou věc, myslíš většinou na všechno najednou a spousta detailů ti pak unikne. Měla bys trochu zvolnit, zklidnit hlavu a víc se soustředit na jednotlivé problémy samostatně.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Momentálně s partnerem zažíváte něco jako druhé líbánky. Občas máš pocit, že jsi zamilovaná víc, než když jste se dali dohromady. Užívej si to a neboj projevit své city i na veřejnosti, partnera to mile překvapí.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Pracovní nasazení je v posledních dnech docela vražedné, ale ty si tenhle frmol užíváš snad ještě víc, než normální stav. Využij tohlé své rozpoložení a ukaž všem, co v tobě dřímá za potenciál. Šéfovi vytřeš zrak.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Nedostatek sebevědomí nikdy nebyl tvůj problém, ale v poslední době se občas cítíš nejistá. Netlač se zbytečně do něčeho, co ti není příjemné. Možná ti tak tvé podvědomí jen říká, že ještě nejsi připravená. Dej si raději na čas a uvidíš, že to nakonec půjde jako po másle. Až bude ten správný čas.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Poslední měsíce si žiješ jako v pohádce. Práce ti dělá jen samou radost a šéf je spokojen na tisíc procent. Doma všechno běží jako na drátkách a ty máš ještě k tomu čas také na sebe. Co víc si přát? Užívej si života a nestresuj se prkotinami.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Tento týden tě čeká několik důležitých akcí. Nezapomeň tedy na přípravu. I když máš pocit, že to bude brnkačka, měla bys tomu aspoň nějaký čas věnovat, ať tě nakonec nezaskočí nějaká prkotina a nesrazí ti tak hlavu. Nezapomínej, že štěstí přeje připraveným.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska není vždy jednoduchá věc a ty se svým partnerem jste toho živým důkazem. I když se často nepohodnete, mnohdy i kvůli úplné prkotině, máte mezi sebou zvláštní pouto. Snaž se pochopit partnerovu osobnost a nevyčítat mu věci, které jsou jeho součástí.

Autor:
Publikováno: 14. 7. 2020 13:49 Nahlásit obsah