Horoskop na 36. týden (13. 9. 2021 - 19. 9. 2021)

Dny utíkají rychlostí blesku a máme tu zase další pondělí! Na co se můžeš v následujícím týdnu těšit? Budou to dny plné pohody a radosti, nebo budeš mít pnou hlavu starostí? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou toho máš hromadu na práci, takže partnerský život jde často stranou. Neměli byste ale společný čas opomínat. Je důležité, abyste na sebe měli stále dostatek prostoru. Jinak pomalu začnete zapomínat, proč spolu vlastně jste.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Měla by sis dávat trošku větší pozor na to, jestli máš v pořádku všechny své úřední záležitosti. Ve shonu každodenního dne můžeš klidně něco opomenout. Tak si raději vše zkontroluj, než dojde k nějakému opravdovému problému. Lepší to řešit teď, než bude pozdě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Několik posledních týdnů je pro tebe opravdu náročných. Často nevíš, kde ti hlava stojí, a když už máš chvíli klidu, tak trávíš čas raději sama v klidu, třeba u mobilu. Tvoje rodina toho ale začíná mít plné zuby a za nedlouho už bude pozdě vynahradit jim svou nepřítomnost.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Už nějakou dobu se kolem tebe motá někdo, kdo by byl rád, kdybyste se více poznali. Měla by ses kolem sebe pořádně dívat, protože jsi tuto snahu zatím nezaregistrovala. Možná budeš dost překvapena zájmem právě této osoby. Zahoď však veškeré předsudky a dej tomu šanci.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Následující dny budou náročné. A to především po pracovní stránce. Nezdržuj se drobnostmi, je potřeba se pustit do práce bez zbytečných odkladů. Tentokrát budeš muset opravdu zabrat. Nakonec to ale vše dobře dopadne. Zkus do pracovního tempa vtáhnout i kolegy, ať vám to jde lépe od ruky.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Poslední dobou u vás doma panovala pěkně napjatá atmosféra. Teď se pomalu nálada zlepšuje, ale přece jen musíš stále opatrně našlapovat, abys nezpůsobila nějakou hádku. Raději se nepouštěj do žádných debat, mohlo by to skončit katastrofálně. Dej tomu ještě trochu času.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Donedávna sis užívala čerstvého vztahu, ale pomalu začínáš cítit, že to není to pravé ořechové. Neotálej s ukončením takového vztahu. Čím dřív, tím líp. Teď je nejvhodnější doba, jak z toho vycouvat bez zbytečných emocí a závazků. Tak neotálej příliš dlouho.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Poslední dobou je toho na tebe moc. Takže v následujících dnech budeš vyhledávat společnost spíš němých tváří, budeš si užívat klid někde v ústraní bez zbytečných prázdných konverzací. Užij si čas sama se sebou a svými myšlenkami.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

V následujících dnech budeš muset čelit záplavě nemístných narážek, které mají jediný cíl. A tím je snaha tě vyprovokovat. Nenechej se ničím takovým rozhodit. Vsaď raději na mlčení bez jakékoliv reakce. To bude pro toho pokušitele největší trest.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Užívej si společenského života plnými doušky. Kdo ví, jak se situace časem vyvine. Tak si dopřej společenské zábavy do sytosti. Vezmi s sebou i partnera a kamarády. Užijete si do sytosti a po dlouhé době se zase všichni potkáte dohromady. Tak příliš dlouho neotálej.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Pomalu tě začínají dohánět tvoje chyby z minulosti. Především v oblasti financí jsi dřív nebyla tolik pozorná, a tak ti mezi prsty proteklo dost peněz, které by se ti nyní hodily. Je nejvyšší čas všechny tyto chyby, které stále přetrvávají, odstranit. Přestaň to odkládat a dej se do toho.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Nebojíš se nových zkušeností a ani těžší fyzické práce. Tyto schopnosti se ti budou v následujících dnech opravdu hodit. Díky nim získáš nové známosti, které ti v budoucnosti leccos usnadní. Neboj se všem okolo ukázat, co v tobě dřímá. Můžeš z toho jen profitovat.

Autor:
Publikováno: 13. 9. 2021 12:30 Nahlásit obsah