Horoskop na 43. týden (19. 10. 2020 - 25. 10. 2020)

Další pondělí je tady a společně s ním i spousta otázek! Co ti následující dny přinesou? Blíží se konečně dlouho očekávané zlepšení, nebo se bude situace stále zhoršovat? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Nejsi zrovna člověk, který při každém rozhodnutí myslí i na budoucnost. Události následujících dní tě k tomu ale doženou. Dostaneš se do situace, která bude mít velký dopad na tvůj budoucí život a moc se ti to líbit nebude. Uvědomíš si, že mít nějakou rezervu na horší časy opravdu není od věci.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Následující dny budou až podezřele klidné. V práci si budeš v klidu plnit své povinnosti a ani kolegové nebudou mít potřebu s tebou řešit žádné problémy. Doma si užiješ rodinnou pohodu a s partnerem si budeš roumnět, jak už dlouho ne.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Tento týden si budeš užívat převážně klidu a pohody. Nečeká tě žádné honění za povinnostmi, ani žádné nečekané problémy. Naopak všechno bude probíhat naprosto v klidu a hladce, že budeš mít i spoustu volného času. A tak si budeš moci během dne dopřát také šlofíčka.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Po několika vztahových kotrmelcích se konečně začne blýskat na lepší časy. Potkáš někoho, s kým si budeš naprosto rozumnět ve všech rovinách, dokážete si spolu povídat dlouhé hodiny a budete mít pocit, že se znáte už roky. Nenechej si tuhle šanci na štěstí proklouznout mezi prsty.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Většinu času máš pocit, že rodina nikdy nestojí na tvé straně a všechna tvá rozhodnutí považuje za jedno velké zklamání. Tento pocit tě tíží už opravdu dlouho, a tak se rozhodneš dát si na chvíli pauzu od rodinných příslušníků. Moc se ti uleví, a pak spolu budete vycházet mnohem lépe.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Hlavu ti naprosto zamotá jeden krásný neznámý. Součásná situace vám začátek vztahu trochu komplikuje, ale o to je to seznamování zajímavější a krásnější. Napínejte se vzájemně co nejdéle, bude to pak stát za to.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Poslední dobou máš odpočinku víc než bys ve skutečnosti potřebovala, a tak potřebuješ přebytečnou energii někde vybít. Vyraz do přírody pořádně si zasportovat a dej do toho vše. Energie se ti podaří zbavit dokonale, a pak budeš mít zas důvod lenošit a nabírat síly.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Občas se až moc ženeš do věcí po hlavě, aniž bys přemýšlela nad následky. Pokud toužíš po vážném vztahu, tak ti to s tímhle přístupem nevyjde. Zkus zkrotit nejdřív hlavu a všechny vášně a až pak se ohlížej po vhodném protějšku. Až si budeš jistá, že je to on, tak můžeš dát vášním volný průchod.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Často mávneš nad položkami za pár korun rukou, jenže v konečném důsledku tyhle "drobnosti" dělají většinu tvého utrácení. Přemýšlej víc nad tím, kde peníze vyhazuješ oknem a kde ti pak naopak chybí. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Zbytečně se neukvapuj v důležitých rozhodnutí. Nech si dostatek času, aby sis zjistila všechny podrobnosti a měla pak všechny podklady k tomu, abys situaci správně vyhodnotila. Zbrklá rozhodnutí by vedla jen ke spoustě problémů a hromadě výčitek.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Máš v okolí někoho, kdo na tobě může oči nechat. Ty ale upíráš svou pozornost k těm, kteří ti způsobují jen a jen trápení. Měj oči otevřené a nezapomínej, že láska se může vyvinout i z dlouholetého přátelství. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Poslední dobou si svou práci opravdu užíváš a trávíš v ní i poměrně dost času. Tvůj partner je sice rád, že se ti daří, ale uvítal by, kdyby aspoň trochu tvé pozornosti získal pro sebe. Uvědom si, že práce ti neuteče, narozdíl od partnera.

Autor:
Publikováno: 19. 10. 2020 13:12 Nahlásit obsah