Horoskop na 8. týden (20. 2. 2023 - 26. 2. 2023)

A je tu další týden! Zapomeň na všechny problémy a užij si krásný týden bez zbytečných starostí. Podaří se ti to? Přečti si svůj horoskop!

Zdroj: Shutterstock

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Poslední dobou se ti neskutečně daří a to jak v pracovním, tak v osobním životě. Bohužel ti situaci komplikuje nedostatek času. Měla by sis ujasnit, co je pro tebe prioritou a podle toho si zařídit čas. 

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Tento týden budeš jen hýřit nápady. Budeš je sypat z rukávu na požádání. Neměla bys jimi jen tak plýtvat. Raději si je nechej pro sebe - zvlášť ty, které by mohly stát za to. Nebo ti je někdo vyfoukne. 

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Čeká tě krásný týden. Přestože v práci to tak růžové nebude, s partnerem tě čeká hotové nebe. Možná není typ, co si pamatuje všechna výročí a kupuje denně kytky, ale když se rozhodne udělat romantické gesto, tak to stojí za to. Máš se na co těšit! 

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska je mnohdy opravdu slepá a ty o tom víš víc než dost. Možná bys měla někdy taky zapojit rozum, než dáš volnou ruku svým citům. Často tě to pak stojí dost smutku a bolesti. 

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Štěstí ti teď bohužel moc přát nebude. Raději se nepouštěj do žádných důležitých velkých akcí, nebo by to mohlo dopadnout dost nemile. Spíš se zaměř na něco jednoduššího, to určitě půjde bez obtíží. 

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Po dlouhé době se musíš zase vrátit do starého režimu a bude to pro tebe dost náročné. Poslední dobu jsi měla docela pohodičku a návrat do každodenní rutiny je opravdu krutý. Zvlášť ranní vstávání ti bude dělat problémy. Nepodléhej panice, časem se zase všechno ustálí. 

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Občas zapomínáš, že máš omezené finanční prostředky. A vesele si utrácíš, jako bys byla milionářem. Dřív nebo později se to ale projeví. Měla by ses nad sebou zamyslet! 

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Tvůj milý se poslední dobou chová dost divně. Zbytečně na něj netlač, ať ti řekne, co se děje. Ve skutečnosti o nic nejde a svými otázkami bys ho jen otrávila. Nakonec všechny problémy zmizí jako mávnutí kouzelného proutku. 

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Poslední dobou máš diář narvaný k prasknutí a nevíš, kam dřív skočit. Bohužel to má negativní vliv má tvůj milostný život. Měla by sis uvědomit, že většina z těch akcí pro tebe není vůbec podstatná. Raději si udělej čas na svého milého. 

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Máš toho poslední dobou nad hlavu. Bohužel ti moc nezbývá čas na tvé blízké, ani sama na sebe. Zkus některé věci odložit, pokud je to aspoň trochu možné. Získáš tak trochu času, který budeš moct využít o něco příjemněji. 

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

S partnerem si užijete hezký víkend. Ale občas budeš mít nutkání ho rušit tím, že se ho budeš snažit dohnat k vyznání lásky. Nechej věci plynout přirozeně. Pokud se to má stát, tak se to stane. 

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

V práci to bude pořádný blázinec. Nenechej se rozhodit tou hromadou práce, která ti přistane na stole. Nakonec to nebude tak zlé, jak by se mohlo zpočátku zdát. Podaří se ti to nakonec dost rychle vyřešit. 

Autor:
Publikováno: 20. 2. 2023 10:28 Nahlásit obsah