Horoskop na leden 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu

Horoskop na leden 2022 pro všechna znamení zvěrokruhu Zdroj: Shutterstock

Novolunní v Kozorohu, které proběhne 2. ledna 2022 nám dá novou příležitost uplatnění se v profesní oblasti, samozřejmě tehdy, když si na tom čeho chcete dosáhnout dáte záležet, protože vaše pilná práce se vyplatí. Bude to počátek nového a lepšího období. Zkuste si v tomto období vyjednat nové podmínky nebo se poohlédněte po něčem novém.

Úplněk v Raku, který proběhne 18. ledna 2022 bude mít velmi silný citový náboj, to naznačuje i znamení ve kterém bude Rak je totiž znamení vodní, tedy emocí a pocitů. Osobní záležitosti, co se týče citové oblasti spějí k vyřešení. Bude důležité být citlivý vůči druhým, a také postupovat za svými sny a cíli obezřetně. Mohou vyvstav k řešení určité rodinné záležitosti, kterým bude potřeba se věnovat.

Poselství pro jednotlivá znamení: 

Berani

Vaše odhodlání bude v lednu procházet zkouškou. Výzvy, které se budou objevovat na vaší cestě vás budou vybízet k tomu, aby jste překážkám čelili s důvěrou. To o čem si myslíte, že dokážete, nejspíše doopravdy dokážete. Věřte, že vaše sny se uskuteční a nevzdávejte to.

V oblasti vztahů můžete v lednu potkat někoho atraktivního a můžete se zamilovat. Dejte tento měsíc prostor pro randění, a tím i vzájemnému poznávání. V jeho průběhu se totiž může ukázat, jestli si budete doopravdy a upřímně rozumět.

Býci

Komunikace bude pro vás býci v lednu hodně důležitá, protože úspěšné vztahy jsou vždy založené na vzájemné komunikaci, zkuste nějaký nový způsob komunikace, důkladně si o všem s lidmi ve vašem okolí promluvte.

V oblasti vztahů budete býci v tomto měsíci neuvěřitelně sexuální přitažliví pro opačné pohlaví. Sexualita bude vzkvétat v tomto měsíci v prostředí důvěry, intimity, lásky a přátelství. Rozpoznejte tedy správnou chvíli pro navázání sexuálního vztahu s osobou, kterou si tento měsíc přitáhnete.

Blíženci

V lednu je tu naděje, že konečně skončí náročné období, kterým jste dosud procházeli. Bude ale nutné vynaložit do toho nějaké úsilí, pokud přemýšlíte o změně zaměstnání, které vám již nic nepřináší nebo nějaká oblast vašeho života, která pro je pro vás náročná, je čas odejít. V tomto měsíci postupně odhazujte vše, co vás brzdí. Poohlédněte se tváří tvář realitě.

V oblasti vztahů, pokud nejste v partnerském vztahu a přejete si vztah, vizualizujte si ho, a s tím se i zamyslete nad tím, co je ve vašem životě v nerovnováze, protože tato energie vám může blokovat všechno, co si přejete do svého života přitáhnout. To platí i pro zadané, vizualizujte si vše, co si od vztahu přejete a to stejné i vysílejte.

Zdroj: Shutterstock Raci

Bude potřeba trošičku poodstoupit v podívat se na některé záležitosti ve vašem životě z širší perspektivy, dobře si věci promýšlejte a možná nějakou situaci ve vašem životě uvidíte zcela jinak. Bude to skvělý čas si uvědomit to, co již máte, i když zrovna nebudete vědět, co by jste chtěli dál. Zkuste zariskovat a zachovejte si otevřenou mysl, abyste dokázali rozpoznat, co pro vás bude nejlepší.

V oblasti vztahů, poselství, které tu pro vás mám zní: " Úplné citové osvobození vám umožní vděčně přijímat vlastní jedinečnost a jedinečnost druhých". Pokud jste svobodní zkuste zapomenout na to, že vaše svoboda je tísnivá, a tím, že žijete bez partnera váš život dělá neúplným. Pro zadané je tu informace, že se nemají bát, že vztah s partnerem omezí jakýkoliv způsobem vaší schopnost si řídit svůj život. 

Lvi

Pro vás nastane úplně nový začátek, na cestě je cosi nového, co k vám v lednu přijde. Je tu i poselství, že nyní jste na správné cestě k dosažení svého cíle. Záležitosti, které budete řešit budou mít štastný průběh. Bude třeba jakožto k novému roku vykročit s novým štítem.

V oblasti vztahů můžete v lednu použít svojí využít tvořivost, která vám může přinést nekonečné možnosti, rozhodněte se proto překonat staré způsoby myšlení a zcela nový postoj v dané situaci ve vztahu. Zkuste si váš milostný život v lednu trošku okořenit něčím nečekaným, vašeho partnera můžete něčím překvapit nebo se jednoduše oddejte tomu nečekanému, co k vám v lednu přijde. 

Panny

Váš leden bude ve znamení partnerství, zamilovanosti nebo blízkého vztahu. Bud' můžete navázat nový vztah, pokud jste nezadaní nebo váš současný vztah projde změnou, některé vztahy se mohou rozpadnout nebo naopak více upevnit. Věřte, že vše co přijde, má tak být. Bude důležité si také uvědomit jestli do vašeho vztahu (milostného, pracovního) nedáváte víc než je zdrávo. Bude potřeba nastolit rovnováhu mezi dáváním a braním.

V oblasti vztahů ochraňujte vše, co má opravdu cenu, postavte se problémům ve vztahu čelem, ochotně naslouchejte. Zaměřte se na to, co je ve vztahu potřeba udělat.

Váhy

V lednu se váhy nenechte brzdit svou minulostí. Možná vám právě minulost bude bránit v tom, čeho chcete dosáhnout. To můžete naznačovat, že nastal ten správný čas se odpoutat, protože tu může nyní existovat nějaké nezdravé pouto nebo situace, která bude potřeba vyřešit. Uskutečněte proto nezbytné změny, aby jste se mohli posunout dál.

V oblasti vztahů je dost pravděpodobné, že bude nutné si určit určité hranice mezi vámi a vaším protějškem, která může být úzce spjata s vaší vlastní hodnotou, kdy možná nejste schopná/ý se vzepřít tomu, co není v souladu s vámi a cítíte se nuceni chovat se způsobem, který vám není přirozený. Jako by jste nebyl/a ve své kůži. Také tu může být důležité to, aby jste se nevzdával/a svých koníčků jen proto, že to s vámi váš partner nechce sdílet. 

Štíři

Věřte svým snům, nevzdávejte se, možná se zdaleka neblíží svému cíli, ale v lednu se již nějakým způsobem vaše sny začnou formovat, a proto neustále pracujte na tom, čeho chcete dosáhnout, podnikejte praktické kroky, a také v lednu můžete očekávat velmi příznivé vyústění nějaké záležitosti ve vašem životě.

V oblasti vztahů, zkuste s vaším partnerem komunikovat vstřícně bez odsuzování. Tímto způsobem může dojít ve vašem vztahu k uznání a pochopení. Zkuste také aktivně naslouchat potřebám vašeho partnera.

Střelci

Nechte v lednu věcem volný průběh, možná právě přijde situace, kdy se budete muset něčeho vzdát, bez ohledu na to, jak těžké to pro vás bude. Nějaká záležitost ve vašem životě se chýlí ke konci. K vyřešení nějaké vaší situace ve vašem životě může pomoci odpuštění, které vás může osvobodit a dovést k myšlence, že je čas jít dál.

V oblasti vztahů pečujte o semínka své lásky uvnitř sebe a nechte je růst a může se stát zázrak. Díky tomu, že na něčem budete tvrdě pracovat, dosáhnete své vysněné úrody a budete si moct konečně užívat plody vaší lásky.

Zdroj: Shutterstock Kozorozi

Bude důležité, abyste svůj život nechali jít cestou rozvoje a pokroku, i když vás třeba mohou určité změny děsit. Nedržte se zpátky a ukažte jací doopravdy jste. Jděte do toho a budte sami sebou v každé situaci, která nastane. Určité věci ve vašem životě mohou nabrat nečekaný směr.

V oblasti vztahů, nedělejte si přílišné nároky na svého partnera nebo si nenechte dělat nároky na vás. Každý člověk má svobodnou vůli na svůj projev. Také je tu důraz na to, aby jste sám/a nezpronevěřoval/a něčemu, co vás vnitřně ve vztahu delší dobu netěší.

Vodnáři

Váš leden vodnáři bude o upřímné komunikaci. Nebojte se vyslovit vše, co máte na srdci. Vaše okolí vaší upřímnost ocení, proto si promluvte o tom, co je důležité pro vás a vaše blízké okolí, ale zachovejte při tom klid. Pokud nějaký vodnář bude podávat žádost o nové zaměstnání bude mít v lednu dobré vyhlídky. 

V oblasti vztahů, možná se s vámi někdo bude snažit flirtovat a určitě to nepřehlédnete. Konkrétně v oblasti vztahů se doporučuje úsloví: "Mluviti stříbro, mlčeti zlato". Mluvit je správné, ale dbejte na to, abyste svými slovy někomu neublížili. Možná vám přijde do života někdo, kdo pro vás může znamenat určitou vzpruhu ve vašem životě, který vám vykouzlí úsměv na tváři.

Ryby

Dělejte, co je ve vašich silách, bude čas začít jednat. Jestliže po něčem toužíte, pak bude v lednu nejspíše nejpříhodnější čas. Bude třeba, aby jste byli odhodlaní, odvážní a měli vůli se prosadit a to vás dožene k úspěchu, o který usilujete. Pro některé ryby tu nadejde čas na léčení, kdy nastane vhodný čas se odpoutat od minulosti, protože budoucnost, která na vás čeká může být skvělá. Vyžaduje si to pouze si to dovolit začít znovu a minulost nechat za sebou.

V oblasti vztahů vás může čekat hojnost v podobě nového partnera nebo obnovení již stávajícího vztahu. Věci se v této oblasti obrátí k lepšímu, ale nyní potřebujete ještě chviličku čas na to vyléčit staré rány.

Použité sady: 

Black Moon Astrology Cards - Susan Shepard

Magický měsíc- Yasmin Boland

Karty pravé lásky- Belinda Grace

Publikováno: 3. 1. 2022 14:00 Nahlásit obsah