Nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu: 5 osudových spojení, kterým to spolu klape

Nejlepší páry podle znamení zvěrokruhu: 5 osudových spojení, kterým to spolu klape Zdroj: Shutterstock

Říká se, že “vrána k vráně sedá” nebo že “se protiklady přitahují”. Jak ale napovídá horoskop, některá znamení zvěrokruhu jsou doslova stvořena jedno pro druhé. Kterým párům hvězdných znamení to tedy může společně perfektně klapat? Stabilní spojení vytváří zejména následujících 5 párů.

Vodnář a Blíženci

Vodnář i Blíženci milují extravaganci a kreativitu. Tato dvě znamení zvěrokruhu, která jsou rovněž intelektuálně založená, mohou bok po boku dosáhnout úžasných věcí. Jelikož si život zpestřují humorem a smíchem, bývá jim spolu moc dobře. Kromě toho navzájem respektují své soukromí a dávají jeden druhému prostor k tomu, aby mohl volně dýchat.

Zdroj: Shutterstock Kozoroh a Býk

Kozorohové jsou pracovití a vysoce ambiciózní lidé, kteří jsou plně oddaní všemu, co si zamanou. Býci jsou Kozorohům v tomto směru velmi podobní: snaží se žít pohodlným životem a chtějí, aby byl jejich profesní a osobní život stoprocentně naplněný. Kozoroh a Býk tak mohou společně vytvořit velmi pevné spojení, protože oba dva touží po stabilním vztahu, v němž se budou moci spolehnout jeden na druhého.

Beran a Střelec

Jak pro Berana, tak pro Střelce je typická dobrodružná a zábavná povaha. V tomto ohledu se zdá, že se narodili jeden pro druhého. Pokud se Beran a Střelec dají dohromady, dělají společně vše, co mají rádi. Především jde o velmi dobrodružné a zábavné věci, na které ani za několik let rozhodně nezapomenou. Beran a Střelec však dbají také na to, aby měl každý z nich určitou část soukromí a také čas sám pro sebe. 

Zdroj: Shutterstock Váhy a Blíženci

Dalším párem, kterému to podle horoskopu klape, je spojení Vah a Blíženců. Partneři narození v těchto znameních si navzájem užívají svou společnost. Vedle sebe a také zároveň spolu rostou a motivují se k dosažení úžasných věcí. Váhy a Blíženci jsou silně propojeni jak po láskyplné, tak po intelektuální stránce. Díky tomu tvoří velmi pohodový pár.

Rak a Ryby

Po čem touží lidé ve znamení Raka a Ryb? Po romantickém vztahu. Právě proto si mezi sebou partneři narození ve znamení Raka a Ryb vytvářejí velmi silné pouto. Jejich vztah je láskyplný a navzájem si dávají pocit toho, že jsou opravdu milováni. Ryby a Rak jsou jako dvě spřízněné duše, které jsou navzájem velmi empatické a které lásku jak dávají, tak vracejí.

Zdroj: Timesofindia.com

Autor:
Publikováno: 24. 8. 2021 11:26 Nahlásit obsah