Tři největší manipulátoři mezi znameními. Odhalte je dříve, než vám uškodí

Tři největší manipulátoři mezi znameními. Odhalte je dříve, než vám uškodí Zdroj: Shutterstock

Zajímá vás, jaké znamení zvěrokruhu je největší manipulátor? Mistrem manipulace je hned několik hvězdných znamení, která vás dostanou tam, kam chtějí, a vy si jejich hru vůbec neuvědomíte. Před kterými manipulativními znameními je tedy dobré mít se na pozoru?

Štír: V umění manipulace je mistrem nad mistry

Štíři jsou vysoce tajnůstkářské osoby a když vůči vám z určitého důvodu cítí zášť, dokážou své pocity perfektně skrýt za krásná slovíčka i činy. Toto nejvíce manipulativní znamení zvěrokruhu vás však dokáže bodnout, když to od něj nejméně čekáte. Dejte si na něj proto již předem pozor. 

Lidé ve znamení Štíra si často hrají na oběti a vykládají karty způsobem, aby vše hrálo v jejich prospěch. Štíři od lidí kolem sebe vyžadují loajalitu bez ohledu na to, co se děje. Pokud s nimi nebudete souhlasit, mohou odejít z vašeho života, ovšem všechna tajemství, která jste Štírovi dříve svěřili, rozhodně již nebudou v bezpečí.

Zdroj: Shutterstock Blíženci: Vědí, co chtějí, a získají to

K dalším hvězdným znamením, které je odborníkem v umění manipulace, patří Blíženci. Právem se o nich říká, že jsou to lidé dvou tváří. Toto znamení zvěrokruhu ví, co chce, a jde si tvrdě za svým cílem, dokud jej nedosáhne. Blíženci mají perfektní komunikační schopnosti, které ve vás mohou vyvolat falešný pocit bezpečí a polevit ve vás ostražitost. 

Svěřit svá tajemství Blížencům je velmi riskantní záležitost, nikdy totiž nevíte, jak se později zachovají. S ohledem na jejich nestálou povahu se ze dne na den toto hvězdné znamení může rozhodnout, že vaše tajemství použije jako páku vůči vám.

Blíženci také často lžou. Právě lež používají jako způsob manipulace s ostatními. Své lhaní následně obhajují tím, že ostatní klamali pro dobro věci. Na co si dát v případě Blíženců ještě pozor? Rádi svou vinu přesouvají na ostatní.

Zdroj: Shutterstock Váhy: Manipulují ostatní předstíráním nevinnosti

I lidé ve znamení Vah jsou skvělí manipulátoři. Aby dosáhli svých cílů, často předstírají nevinnost, kterou mnohdy kombinují se svým osobním kouzlem nebo flirtem. Váhy předstírají, že nemají potřebné dovednosti nebo že něco nevědí, takže za ně určitou věc udělá následně někdo jiný.

Pokud je Váha za své chování kritizována, chová se, jako kdyby nevěděla, o čem mluvíte. Nerozhodné Váhy navíc chtějí, aby na ně všichni dobře pohlíželi. Toto hvězdné znamení totiž umí skvěle manipulovat se svými slovy, proto vám vždy řekne, co chcete slyšet. Za vašimi zády však udělá věci po svém.

Zdroj: Yourtango.com, Bonobology.com, Timesofindia.indiatimes.com
Autor:
Publikováno: 29. 12. 2022 19:07 Nahlásit obsah