Kategorie Manipulace

Článek
Zrádné komplimenty: Jak je přijímat, a přitom se nestydět
Zrádné komplimenty: Jak je přijímat, a přitom se nestydět Šéf, partner, milenec nebo kolega z práce. Určitě se vám sem tam stává, že vám někdo vysekne kompliment, ale vy nevíte, jak na něj zareagovat. Kvůli dobře mířené lichotce se však nikdy zbytečně nečervenejte. Poradíme vám, jak s ní správně naložit.
Článek
Čtenářka píše: Také to znáte, jak s vámi manipulují?
Čtenářka píše: Také to znáte, jak s vámi manipulují? Manipulace - nesvoboda - to je dnešní život. Jste uvězněni za psychickými mřížemi. Voláte o pomoc, ale nikdo vás neslyší. Chcete vědět, jak z té klece ven?
Článek
5 nejčastějších sexuálních faux pas
5 nejčastějších sexuálních faux pas Seznam chyb, které obě pohlaví dělají v ložnici, by mohl být nekonečný (od divných přezdívek po neochotu dodržovat hygienu). Zkusili jsme proto pro vás sestavit žebříček pěti nejčastějších faux pas, které se za zavřenými dveřmi odehrávají.
Článek
Kámasútra krok za krokem: poloha „Tření ryb“
Kámasútra krok za krokem: poloha „Tření ryb“ Toto milostné postavení získalo svůj přiléhavý název podle polohy, kterou nakonec zaujme žena. Vypadá při ní, jako by plava. Je v předklonu a rukama nebo celým tělem se opírá o vhodný kus nábytku, jímž může být například zadní opěradlo pohovky. Muž se pohybuje zprvu jemně, potom důrazně rychleji.
Článek
Kámasútra krok za krokem: poloha „Žába“
Kámasútra krok za krokem: poloha „Žába“ Rozkoš této polohy spočívá v protikladu klidu a pohybu. Muž se neustále houpavě kolébá, avšak žena zůstává v naprostém klidu. Zatíná a pohybuje pouze svaly ve své jóni, aby se partnerovo dráždění neustále stupňovalo. Po…
Článek
Kámasútra krok za krokem: poloha „Duhový oblouk“
Kámasútra krok za krokem: poloha „Duhový oblouk“ Jméno daly této poloze klidné tvary a vytříbené obrazce, které těla milenců zaujímají, když se spolu postupně zaplétají a jako rozvíjející se květina zase rozestupují. Duhový oblouk nabízí dvojici odpočinek po vášnivém a…