Velký měsíční horoskop na červenec 2021 pro každé znamení

Další měsíc zmizel v nedohlednu a je tu zase červenec! Jak si budeš užívat letní dny? Budeš mít pohodu a klid, nebo tě naopak čeká pořádné dobrodružství? Přečti si svůj horoskop na měsíc červenec!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Máš pocit, že když budeš čekat, až se tvůj protějšek k něčemu odhodlá, tak se nikdy nic nestane. Neboj se ho trochu popostrčit a udělat ten první krok sama.

Práce
Poslední dny se ti pracovně velmi daří. Dobrá nálada tě prakticky neopouští a o to víc ti pak jde práce od ruky. Jen tak dál!

Zdraví
Poslední dobou se ve svém těle necítíš dobře. Zamysli se nad tím, co do svého těla dáváš a zda s tím tyto stavy nemají spojitost.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Už sis myslela, že tě nepotká ta šílená zamilovanost jako v pubertě, ale je to tady! Cítíš se opět jako na růžovém obláčku a nic ti nemůže zkazit radost. Užívej si to!

Práce
Poslední dobou nejsi v práci šťastná. Měla by ses zamyslet, jestli to je jen krátkodobá záležitost, nebo dlouhodobý problém, který bys měla řešit.

Zdraví                                                                                        
Buď opatrná! Zdraví máš jen jedno a měla bys sis ho proto patřičně vážit. Někdy stačí i chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Poslední týdny byly pro tebe i partnera hodně náročné. Oba máte spoustu zájmů a najít ve společném rozvrhu trochu volného času je skoro nemožné. Opravdu to tak chcete? Ujasněte si priority.

 Práce
V práci je to hotový blázinec a často máš pocit, že místo toho, aby se daná situace řešila, se jen a jen komplikuje. Neboj se jít ven se svými připomínkami, možná se ti podaří do toho chaosu vnést řád.

Zdraví
Zima není nic pro tebe, nejlépe se cítíš, když tě hřejí sluneční paprsky. Takže teď oplýváš skvělou náladou a hromadou energie.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Tvůj partner si poslední dobou dělá, co se mu zlíbí. I když nejde o žádné velké prohřešky, nenechej to jen tak. Kdoví, kam až by to zašlo.

Práce
Neusni na vavřínech. Momentálně jsi možná jedna z nejlepších, ale to neznamená, že se to nemůže časem změnit. Nezahálej a stále udržuj krok s vývojem oboru.

Zdraví                                                                      
Věnuj se aspoň jednou za čas cvičení. Protáhnutí těla ti pomůže od případných bolestí a tvá psychika to jistě také ocení.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Partner bude mít v červenci velmi dobrou náladu, a to se odrazí i na vašem vztahu. Nejen, že se ti bude naplno věnovat, ale udělá vše, co ti na očích uvidí.

Práce                                                                                                          
Šéf bude mít v následujících týdnech velmi přesné požadavky, tak se snaž je do puntíku plnit. Jinak bude oheň na střeše. Koncem měsíce se ale situace uklidní a čeká tě zasloužená pohoda.

Zdraví
Poslední dobou máš pocit, že tě všechno tísní a nemůžeš se hnout. Zkus svůj prostor trochu provětrat, vyházej nepotřebné věci a uvidíš, jak se ti bude hned lépe dýchat.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Poslední dobou nebyl váš vztah zrovna růžový. Ale vypadá to, že krize pominula a vy jste zase schopni najít společnou řeč.

Práce                                                                                                                                      
Tento měsíc nebude přát bláznivým experimentům. Nepouštěj se do žádných zázračných investic a raději si dělej jen svou práci. Poctivě a pečlivě.

Zdraví
Dnešní doba moc nepřeje přirozenému pohybu. Místo chůze většina lidí využije spíš auto. Snaž se aspoň někdy vyměnit způsob dopravy. Je jedno jestli to bude chůze, kolo nebo třeba koloběžka.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska

Poslední dobou s partnerem prožíváš něco jako líbánky. Máš strach, kdy toto období zase skončí, a tak se ho snažíš co nejvíce nabažit. Neboj, ještě to nějaký čas potrvá.

Práce             
Červenec nebude zrovna pohodovým měsícem. Hned od začátku tě bude čekat hromada práce, která se jen těžko bude zmenšovat. Nepropadej ale panice, nakonec se vše podaří bez větších problémů.

Zdraví
Horké počasí není nic pro tebe, a často jsi pak unavená a otrávená. Nepouštěj se v těch největších vedrech do žádných fyzicky náročných aktivit.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska                              
Poslední dobou nemáte s partnerem nejlepší období. Z vašeho vztahu se postupně vytratila jiskra a ty máš strach, zda se ji ještě někdy podaří zažehnout. Nenech to napospas osudu a snaž, aby k tomu došlo.

Práce                                                                                                                          
Čeká tě náročné období. V práci tě překvapí hned několik situací, které tě opravdu zaskočí. Nenechej se znejistit a jednej s rozvahou.

Zdraví                                         
Dej si velký pozor na počasí. Někdy to nemusí být úplně nápadné, ale může tě překvapit jak sluníčko, tak i chlad.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Jste si s partnerem vědomi, že máte nějaké problémy, ale zatím se stále snažíte před nimi zavírat oči. Tak ale tuto situaci nezměníte. Přestaňte se schovávat a společně své problémy řešte.

Práce
V práci se ti daří jako už dlouho ne. Tvůj úspěch tě naplňuje radostí, a tak celá záříš jako sluníčko. A tuto dobrou náladu přenášíš i na všechny okolo. Červenec bude skvělý měsíc! 

Zdraví                                                                                                           
Poslední dobou toho máš nad hlavu a bohužel nejsi schopná říct nikomu ne. Měla bys opravdu zvolnit a myslet především na sebe.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Poslední týdny jste se s partnerem potýkali s mnoha problémy, které bylo třeba řešit. Teď to konečně vypadá, že je krize zažehnána a vy si můžete oddechnout.

Práce
Červenec se ponese v duchu velkých změn a pořádných výzev. Nejdřív si ujasni, co od nové příležitosti očekáváš. To bude pak základem úspěchu.

Zdraví                                                                                                                    
Řešit některé zdravotní problémy přírodní cestou může být skvělé, ale je třeba umět odhadnout, kdy je tato cesta správná.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska
Poslední týdny si užíváš čerstvé lásky a je to moc krásné období. V červenci vás ale čeká zkouška, kterou budete muset společně projít. Vašemu vztahu to ale nakonec jen a jen prospěje.

Práce
V červenci tě bohužel nečeká žádná pracovní pohoda. Budeš se muset do toho opravdu pořádně opřít, abys zvládla vše, co ti bude uloženo.

Zdraví    

Občas tě to svádí k lenošení, ale když se nakonec k pohybu přemluvíš, je to naprosto skvělý pocit. Snaž se sportu věnovat častěji!

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
V červenci tě budou občas trápit rány z minulosti, které se po dlouhé době začnou znovu ozývat. Nesnaž se tyto dávno zapomenuté záležitosti, jakkoliv oživovat.

Práce
V následujících týdnech nebudeš zrovna nejvzornější pracovník. Tvoje soustředění bude dost mizerné, a tak se ti často do práce vloudí nějaká chybička. Dávej si na to pozor!

Zdraví                                                           
V tomhle počasí málokdy pociťuješ hlad, ale neměla bys na vyváženou stravu zapomínat. Tvoje tělo potřebuje dostatek živin a energie, aby zvládlo vše, co po něm chceš.

Autor:
Publikováno: 2. 7. 2021 10:09 Nahlásit obsah