Velký měsíční horoskop na leden 2021 pro každé znamení

Rok uběhl jako voda a už tu máme zase leden! Co ti nový rok přinese? Bude tě v lednu čekat štěstí nebo spíše kupa problémů a starostí? Přečti si svůj horoskop, ať víš, co tě čeká!

Zdroj: https://pixabay.com/cs/

Beran (21. 3. - 20. 4. )

Láska
Tvůj milý se stále nemůže rozhoupat k nějakému gestu, které by váš vztah posunulo na oficiální úroveň. A ty už máš toho dost. Nečekej na něj a udělej první krok sama.

Práce
V kanceláři tentokrát nebude panovat moc pozitivní nálada. Všichni budou mít starostí nad hlavu a na nějakou zábavu nebudou mít ani pomyšlení. Raději se je ani nepokoušej rozptylovat a hleď si také své práce.

Zdraví                                            
Společenské akce nás asi v nejbližší době nečekají, ale neměla by ses zanedbávat. Najdi si aspoň jednou za čas prostor na manikúru a pedikúru.

Býk (21. 4. - 21. 5. )

Láska
Do vašeho vztahu se pomalu ale jistě začíná vkrádat stereotyp. Zapomeň na večerní koukání na televizi a raději si s partnerem zaexperimentujte. Uvidíš, že v následujících dnech bude váš vztah úplně jiný.

Práce
Po vánočním šílenství zrovna neoplýváš nějakým velkým množstvím peněz. Dávej si větší pozor na to, za co utrácíš. I malá položka může udělat pořádnou díru v rozpočtu, kdy za ni utrácíš pravidelně.

Zdraví

Poslední dobou ti dělá velký problém večer usnout. Měla by sis něco zjistit o spánkové hygieně. Aspoň hodinu před uložením ke spánku vypni všechnu elektroniku.

Blíženci (22. 5. - 21. 6. )

Láska
Rodina i kamarádi začínají mít čím dál častěji narážky na tebe a tvého partnera ohledně svatby a dětí. Reakce tvého partnera tě upřímně překvapila. Měli byste si možná promluvit a ujasnit si vaše představy o budoucnosti.

Práce
Leden bude pracovně hodně náročný. Čekají tě mimo jiné i povinnosti, které pro tebe budou úplně nové. Neboj se zeptat zkušenějších kolegů na radu.

Zdraví
V lednu tě bude trápit zdraví. Čeká tě spousta návštěv po doktorech a vyšetření. Nakonec to ale nebude nic vážného a budeš se brzy zase těšit plnému zdraví.

Rak (22. 6. - 22. 7. )

Láska
Poslední dobou nemá tvůj partner zrovna dobrou náladu a ty se tak většinou snažíš chovat tak, abys nevyvolala hádku. Tím se ale hodně omezuješ. Přestaň kolem něj chodit po špičkách a řekni mu, jak se cítíš.

Práce
Po Novém roce se ti začnou kupit pracovní nabídky a ty nebudeš vědět, která se ti zamlouvá víc. Hlavně nejednej ve spěchu a impulzivně. Všechno si nejdřív pořádně rozmysli.

Zdraví
Tvůj životní styl není nic extra zdravého a podepisuje se to především na stavu tvé pleti. Snaž se vypátrat, co právě tobě dělá problémy a na nějakou dobu tyto potraviny vysadit.

Lev (23. 7. - 22. 8. )

Láska
Vašemu vztahu se poslední dobou moc nedaří, je potřeba na tom zapracovat. Dejte si to s partnerem jako novoroční předsevzetí a hned od prvního lednového dne na tom pracujte.

Práce
Povinnosti se ti kupí rychlostí blesku a ty nevíš, kam dřív skočit. Nenechej se prací úplně zavalit a ozvi se, pokud už nebudeš zvládat.
Zdraví
Poslední dobou máš práce nad hlavu a na pohyb dost zapomínáš. To vše odnáší nejen tvoje záda, ale hlavně hlava. Najdi si čas a aspoň se trochu protáhni.

Panna (23. 8. - 22. 9. )

Láska
Váš vztah není poslední dobou zrovna pohádkový. Nezapomínej, že klíčem ke šťastnému vztahu je komunikace. Tichá domácnost nic nevyřeší, musíte své problémy řešit spolu.

Práce
Poslední dobu to v práci nebyla zrovna pohodové. Práce bylo nad hlavu, a tak jsi ani neměla čas s kolegy prohodit pár slov. Leden bude jiný, užijete si mezi prací s kolegy spoustu zábavy.

Zdraví
Nepřestávej se o sebe starat. Občas máš tolik povinností, že své zdravotní problémy upozadíš, ale neměla bys. Mohlo by se ti to vymstít.

Váhy (23. 9. - 23. 10. )

Láska
Tvůj milostný život není zrovna v tuto chvíli jednoduchý. Neustále se motáš v kruhu s tím samým člověkem. Měla bys sis ujasnit, jestli to, co prožíváš, je spíš štěstí, nebo se víc trápíš.

Práce
Neboj se v práci ukázat, co v tobě opravdu je. Dojem šedé myši ti v ničem nepomůžeš, musíš se projevit. Pak až upoutáš šéfovu pozornost.

Zdraví
Nepodceňuj cenu zdraví. Občas máš pocit, že jsou na světě důležitější věci, ale leden tě vyvede z omylu. Po delší době pocítíš, že zdraví je opravdu to nejcennější.

Štír (24. 10. - 22. 11. )

Láska
Právě prožíváš jedno z nejšťastnějších období svého života. S partnerem jste šťastně zamilovaní a celý svět je pro růžový. Nenechejte si vaši pohádku ničím kazit.

Práce                                                                                                          
Leden bude pro tebe opravdu úspěšný měsíc, tak dlouho se ti v práci už dlouho nedařilo. Všechny povinnosti budeš mít brzy hotové a budeš tak moct pomoci i ostatním kolegům.

Zdraví
Poslední dobou spánku moc nedáš a začíná se to na tobě pomalu podepisovat. Měla bys raději omezit čas u televize a mobilu a raději si na chvilku sednout s knížkou a pak šup do postele.

Střelec (23. 11. - 21. 12. )

Láska
Partner bude mít v lednu pocit, že by nemusel být jediným mužem v tvé životě. Měla bys najít způsob, jak mu dát najevo, že on je opravdu ten jediný.

Práce
Po vánočních svátcích se ti opět nakupila hromada práce, kterou je potřeba zvládnout. Není čas zahálet, tak se rychle vrhni do díla, ať máš brzy hotovo.

Zdraví
Nepodceňuj projevy nemoci. V dnešní době není radno chodit mezi lidi, když se necítíš dobře. Raději se ujisti, že jsi zdravá, až pak vyraz do společnosti.

Kozoroh (22. 12. - 20. 1. )

Láska
Leden bude jeden velký shon a chaos. Nebudeš to mít jednoduché, ale naštěstí budeš mít oporu v partnerovi, který tě bude podporovat za každých okolností.

Práce
Leden bude po pracovní stránce hodně náročný. Nebudeš vědět, kde ti hlava stojí a kolegové nebudou také zrovna nápomocní. Nezbývá nic jiného, než zatnout zuby a vydržet.

Zdraví
Poslední dobou se cítíš neustále unavená a slabá. Měla bys doplnit dávku vitamínů. Nezapomínej na pořádný přísun zeleniny a ovoce ani v zimě.

Vodnář (21. 1. - 20. 2. )

Láska

Vánoční svátky byly pro tebe a tvého partnera opravdu klidné a věnovali jste se především sami sobě. Návrat do běžného režimu pro vás bude dost náročný. Váš společný čas se rázem zkrátí, ale o to víc se na sebe budete těšit.

Práce
Předvánoční čas byl pracovně velmi náročný, teď je vše až děsivě klidné. Užij si tu chvíli klidu a odpočiň si po náročném prosinci. Práce bude ještě dost.

Zdraví
Novoroční předsevzetí nikdy nebyly nic pro tebe, ale víc pohybu v novém roce by nebylo na škodu. Zkus to do svého programu zařadit častěji.

Ryby (21. 2. - 20. 3. )

Láska
Leden pro tebe bude měsícem lásky. Tvůj partner sice není zrovna romantik, ale když se u něj projeví romantická nálada, tak to stojí za to. V lednu se máš na co těšit.

Práce
Loňský rok byl pro tebe po pracovní stránce opravdu úspěšný. I když budeš mít po Novém roce velký náskok oproti ostatním kolegům, nezahálej. Jednou se ti bude ta práce udělaná navíc hodit.

Zdraví
Chladné počasí se na tobě dřív či později podepíše. Hlavně při prvních příznacích nepropadej panice, bude to jen obyčejné nachlazení.

Autor:
Publikováno: 1. 1. 2021 10:00 Nahlásit obsah