Kategorie Kombinace

Článek
Nikdy nekombinujte tyto potraviny. Způsobí vám zdravotní potíže
Nikdy nekombinujte tyto potraviny. Způsobí vám zdravotní potíže Ovoce a zelenina je pro naše zdraví nesmírně důležitá, avšak některé jejich kombinace mohou nadělat více škody než užitku. Odborníci se shodují, že v určitých případech tyto kombinace mohou být i smrtelné.
Článek
6 potravin a léků, které byste neměli kombinovat. Může to mít fatální následky!
6 potravin a léků, které byste neměli kombinovat. Může to mít fatální následky! Dnešní doba je bohužel taková, že jen málokdo se obejde bez léků. Jenže věděli jste, že účinky některých léků mohou být přímo ovlivněny potravinami, které běžně konzumujeme? Zde pro vás máme seznam 6 léků a potravin, které byste nikdy neměli kombinovat a my vám hned vysvětlíme proč!
Článek
Kombinace potravin pro super zdravá jídla
Kombinace potravin pro super zdravá jídla Brokolice, olivový olej, česnek, jahody, tofu, avokádo. To je jen malý výčet zdravých potravin, které by rozhodně neměly chybět ve zdravém jídelníčku. Věděli jste ale, že jejich kombinací můžete maximalizovat užitek, který vám tyto zdravé dobroty přinášejí?
Článek
Víme, jak vypadat štíhleji!
Víme, jak vypadat štíhleji! Nedělejte si přehnané starosti se svou postavou. I na podzim vám správný výběr oblečení pomůže zakrýt stopy po všech dietních chybách. Máme pro vás připraveny ty nejlepší módní vychytávky této sezony...
Článek
Seznamte se: Nadčasové oblečky, které vám nesmí chybět v šatníku
Seznamte se: Nadčasové oblečky, které vám nesmí chybět v šatníku Přiznejte se, máte často při otevření své skříně pocit, že nemáte co na sebe? Dlouho tápete nad tím, co si oblečete do práce nebo do školy nebo jak se vyfiknete na večírek? Tohoto nepříjemného problému, s nímž se alespoň…