Kategorie Maličkosti

Článek
Ženám stačí ke štěstí zdánlivě nepodstatné maličkosti. A to nejen úbytek váhy či slevová akce
Ženám stačí ke štěstí zdánlivě nepodstatné maličkosti. A to nejen úbytek váhy či slevová akce Aby byla žena šťastná a spokojená, den jí může prozářit sluncem i několik zdánlivě nepodstatných maličkostí. Ženský svět se zkrátka výrazně liší od toho mužského. Proto nad věcmi, které nám ženám dělají radost, mohou muži jenom nechápavě kroutit hlavou. Přinášíme přehled maličkostí, které umí ženám vyčarovat úsměv na tváři. Poznáváte se v nich?
Článek
Jak změnit partnera k obrazu svému? Není to nic složitého
Jak změnit partnera k obrazu svému? Není to nic složitého Ačkoliv si to spousta z nás myslí, nikdo není dokonalý a každý z nás má své chybičky. I přesto, že do svého přítele či manžela jste po uši zamilovaná, najdou se drobnosti, které vás doslova vytáčí do běla.
Článek
Příběh muže, který požádal svou ženu o rozvod. Neuvěříte tomu, jak na to zareagovala!
Příběh muže, který požádal svou ženu o rozvod. Neuvěříte tomu, jak na to zareagovala! Když jsem se ten večer vracel domů, hlavou mi běhaly myšlenky, které jsem své ženě už prostě musel říct. Doma jsem si sedl ke stolu a pozoroval, jak prostírá stůl a chystá večeři. Chytil jsem ji za ruku a řekl jí, že s ní potřebuji mluvit. Poté si v tichosti jen sedla a v jejích očích jsem najednou uviděl spoustu bolesti.