Jak změnit partnera k obrazu svému? Není to nic složitého

Jak změnit partnera k obrazu svému? Není to nic složitého Zdroj: Shutterstock

Ačkoliv si to spousta z nás myslí, nikdo není dokonalý a každý z nás má své chybičky. I přesto, že do svého přítele či manžela jste po uši zamilovaná, najdou se drobnosti, které vás doslova vytáčí do běla.

Někteří muži to dotáhli až tak daleko, že tyto drobnosti opakují neustále dokola a to my ženy jsme zralé tak akorát na infarkt. Jestli se tedy opravdu jedná jen o maličkosti, máme pro vás návod, jak je natrvalo odstranit a změnit partnera k obrazu svému.

Nestará se o sebe

Na začátku vztahu se muž i žena o sebe přehnaně starají. Některým to postupem času ve vztahu i zůstane a někteří, zejména je to přednost mužů, v tom poleví. Jenže někteří muži nejenže povolí, oni se začnou přímo zanedbávat. Vadí vám snad jeho plnovous nebo jeho přerostlé vlasy? Kupte mu poukaz například do barber shopu, které jsou teď nesmírně v kurzu. Tyto barber shopy jsou určené jen pro muže, takže se nebude cítit nepříjemně a navíc uvidí, že pečovat o svůj vzhled není nic zženštilého. Jakmile se vrátí domů, nezapomeňte jeho nový vzhled vychválit až do nebes!

Nepomáhá vám

Někteří muži se mylně domnívají, že žena se musí starat o domácnost sama a to jednoduše proto, protože je žena. Ovšem doba, kdy to bylo takto nastavené je dávno pryč a pokud chodíte oba dva do zaměstnání, měli byste se i o domácí práce rovnocenně podělit. Domluvte si tedy předem, které činnosti budete vykonávat vy a které váš partner. Pochopitelně jej za odvedenou práci vždy řádně pochvalte a poděkujte mu třeba v podobě jeho oblíbeného koláče.

Zdroj: Shutterstock

Zapomíná na výročí

Muži prostě nějaká data vůbec neřeší, jenže my ženy na nich docela lpíme, hlavně tedy na datu výročí. Jestliže váš partner však také patří k těmto „zapomínálkům“, zvýrazněte všechna důležitá data v kalendáři a ukažte mu také, jak se dají uložit i do mobilu s upozorněním. Pak už se nikdy nebude moci vymluvit na to, že zapomněl.

Neumí vybírat dárky

Také patříte k těm ženám, které jsou z dárků od své polovičky spíše zklamané, než nadšené? Nezoufejte, nejste samy. Někteří muži na to bohužel nemají talent, i kdyby se přetrhli. Jestliže se tedy podobným situacím do budoucna chcete vyhnout, protože to není příjemné ani vám a ani jemu, napište seznam věcí, které byste chtěla nebo potřebovala a volbu, která to bude, již nechte na něm, ať vás alespoň trošku překvapí.

Autor:
Publikováno: 23. 3. 2022 15:59 Nahlásit obsah