Stejné oblečení může slušet ženám různých velikostí. Kamarádky s velikostmi 34 a 40 ukazují, že tajemství je ve stylingu

Stejné oblečení může slušet ženám různých velikostí. Kamarádky s velikostmi 34 a 40 ukazují, že tajemství je ve stylingu Zdroj: Brightside.me

Často slyšíme, že výběr oblečení musíme přizpůsobit své postavě a že stejné kousky nesluší ženám různých proporcí. Jenže chyba lávky. Dvě kamarádky nosící UK dámskou velikost 6 a 12, tedy naše 34 a 40, se rozhodly pro zajímavý experiment. Ukázaly, že jim to sluší ve stejném oblečení. Vysvětlují přitom, že tajemství je ve správném stylingu.

Na velikosti nezáleží, důležitější je váš cit pro módu

Když vejdete do obchodu s oblečením, jednotlivé modely jsou zde k dostání od velikostí XS až po XL. Myslíte, že když máte větší tělesné proporce, tak vám to nebude v módním oblečení slušet? Jak svými fotkami dokazují dvě britské kamarádky, opak je pravdou.

Nezáleží totiž na tom, jakou velikost nosíte. Podstatnější naopak je váš smysl pro módu a vaše schopnost kombinovat oblečení. Níže vám ukážeme několik stejných outfitů na postavách dvou kamarádek, z nichž jedna nosí UK velikost 6 a druhá UK velikost 12. V každém případě to na fotkách díky správnému stylingu sluší oběma, co myslíte?

Věnujte pozornost tomu, jak vysoko vytáhnete kalhoty

Zdroj: Brightside.me Správně vytažené kalhoty jsou základ. Jestliže budou spolu s opaskem začínat v nejrozměrnější oblasti břicha, skryjete tímto způsobem kila navíc.

Riflová bunda odvede pozornost od problematických partií

Zdroj: Brightside.me Není od věci zařadit do outfitu džínovou nebo koženkovou bundu. Tento doplněk vám dodá mladistvější vzhled a odvede pozornost od problematických částí vašeho těla. Jestliže je spodní část vašeho outfitu vzorovaná, váš top by měl být jednobarevný. Je navíc důležité, aby přesně seděl vaší velikosti. Neměl by vám být ani příliš volný, ani těsný.

Odhalte atraktivní části svého těla

Zdroj: Brightside.me Chcete, aby vám to slušelo? Zakryjte své nedostatky, ovšem odhalte své přednosti. Všechny odhalené atraktivní části vašeho těla rozhodně upoutají v pozitivním slova smyslu pozornost. Z tohoto modelu si vezměte i další ponaučení: Tříčtvrteční rukávy vás zeštíhlí.

Zvýrazněte pas

Zdroj: Brightside.me Chcete, aby vám splývavé šaty skutečně slušely? Zvýrazněte si pas opaskem. Dbejte rovněž na to, aby šaty překrývaly nejširší část vašich lýtek a končily až za jejich polovinou.

Noste kratší nohavice

Zdroj: Brightside.me Odhalte kotníky a noste krátké nohavice. U ženy s velikostí 12 si všimněte stylového ohrnutí, které má zeštíhlující efekt.

Zkuste outfit s bílým trikem

Zdroj: Brightside.me Vezměte si na sebe klasické bavlněné tričko s krátkým rukávem a zkombinujte jej s modernějším kouskem. Jestli si oblečete sukni, vsaďte na áčkový střih. Tato sukně by měla začínat v pase a končit v půli lýtek.

Noste jednobarevné blůzky a košile

Zdroj: Brightside.me Chcete-li, aby měl váš outfit šmrnc, dejte sbohem různobarevným trikům a přejděte na jednobarevné blůzky a košile. Tyto kousky kombinujte ideálně s kalhoty, které mají kratší nohavice.

Autor:
Publikováno: 5. 11. 2020 10:01 Nahlásit obsah