Věříte na duchy? Podle těchto indicií poznáte jejich přítomnost

Věříte na duchy? Podle těchto indicií poznáte jejich přítomnost Zdroj: Shutterstock.com

Stává se vám, že jste v místnosti úplně sami, přesto máte pocit, že někdo, koho nevidíte, je vedle vás a upřeně vás pozoruje? Tyto indicie vám pomohou zjistit, zda se ve vašem okolí nepohybují duchové.

Toto místo navštívila smrt

Míváte svíravý pocit na hrudi a vaše mysl se v určité místnosti nedokáže na nic soustředit? Bývá zde chladněji než v ostatních pokojích a vy nedokážete najít žádné vysvětlení? S největší pravděpodobností právě v této místnosti někdo zemřel a snaží se najít cestu na druhou stranu.

Neobvyklé zvuky

Slýcháte dosti neobvyklé zvuky, které nevydává žádný předmět ani osoba ve vaší domácnosti? Pokud nejste sami, kdo je slyší, tak s vámi bydlí ještě někdo, kdo se snaží na sebe upozornit nebo vám něco sdělit. Možná vám dát na vědomí, že jste neudělali, co jste měli.

Pohybující se předměty

Z nevysvětlitelného důvodu se najednou věci začnu pohybovat. Padají, aniž by je někdo shodil, obraz, který je na svém místě několik let najednou spadne, závaží u hodin se rozkmitá nebo úplně zastaví a lustr se rozhoupe. Třeba nám chtěl někdo tímto říct, že je načase nezapomínat na své blízké, kteří s námi již nejsou, a my na ně zapomněli.

Podivné stíny

Všimli jste si stínů na zdi, které tam dříve nebyly a není tam ani žádný předmět, který by je mohl vytvořit? Možná, když se lépe zadíváte, poznáte, co představují. Může to být připomínka něčeho, co jste zažili, nebo co vás teprve čeká.

Zdroj: Shutterstock.com

Vaši domácí mazlíčci se chovají divně

Jindy velmi klidný a vyrovnaný pejsek je najednou nesvůj, pobíhá, vrčí a nemůže se uklidnit? Vaše milá a přítulná kočička se ježí a vystrkuje drápky a vy netušíte proč? Zvířata jsou daleko vnímavější než lidé, a proto cítí přítomnost duchů a reagují podrážděně.

Někdo vás sleduje

Ježí se vám chloupky na krku, máte husí kůži a pocit, že vás někdo sleduje? Ano, ale kdo, do pokoje není vidět, jsou zatažené žaluzie, jste tam docela sami. Nepropadejte panice a snažte se uklidnit, protože vaše podvědomí se vám snaží říct, že nejste sami, možná za vámi přišel někdo, koho jste oplakali a dávno ztratili.

Noční můry, které se vracejí

Pokud máte zlé noční můry, které se neustále opakují nebo vracejí, možná, že jste asi něco slíbili a nedodrželi. Duše vašeho blízkého, kterému jste tento slib dali, se vám tak snaží ze záhrobí připomenout vaši povinnost. Máte opravdu čisté svědomí? Pokuste se chybu napravit a snad budete klidněji spát.

Obrázky a nápisy

Na oroseném okně či zrcadle se najednou objevil prstem namalovaný obrázek nebo písmeno a vy netušíte, kdo to mohl udělat. Hlavně klid, tímto se vám chce váš duch představit. Pěkně ho pozdravte a poděkujte mu za to, že se s vámi snaží zkontaktovat. Když budete trpěliví, možná se dozvíte, kdo vás navštívil a co chce.

Tak jak jste na tom? Taky máte doma duchy, kteří vám dávají na vědomí svou přítomnost, nebo takovéto příznaky zcela ignorujete a na duchy nevěříte?

Autor:
Publikováno: 26. 2. 2021 17:20 Nahlásit obsah