Žák 8. třídy ZŠ dostal pětku z tématu druhy prostituce. Lidé na sociálních sítích se podivují nad obsahem učiva pro 2. stupeň ZŠ

Žák 8. třídy ZŠ dostal pětku z tématu druhy prostituce. Lidé na sociálních sítích se podivují nad obsahem učiva pro 2. stupeň ZŠ Zdroj: Shutterstock

Česká uživatelka Twitteru s přezdívkou Mishak se pozastavila nad obsahem předmětu Výchova k občanství a ke zdraví, který se učí na druhém stupni základních škol. Konkrétně sdílela ofocenou stránku z aplikace Bakaláři, kam učitelka zapsala synovi její kamarádky, který navštěvuje 8. třídu, pětku z tématu druhy prostituce.

“Kamarádka ukazuje, za co dostal syn v 8. třídě ZŠ za pět, boží,” napsala Mishak na svém twitterovém účtu, kde sdílela názorné foto.

Uživatelka Twitteru se přitom spíš než nad známkou pozastavila nad obsahem látky, kterou se děti v 8. třídě ZŠ učí. Udiveni byli také někteří její sledující, kteří si nejprve mysleli, že si z nich dělá legraci a že se jedná o fake.

Zdroj: Shutterstock “Ne, ne, to jsem fotila já přímo z jejich aplikace Bakaláři,” vysvětlila ostatním uživatelka Twitteru Mishak.

Někteří lidé jí následně napsali, že toto netradiční téma mají děti přímo v osnovách. “Zírám, že to tam fakt je… Formy prostituce, mezi které patří privátní, hotelová, bytová, barová, pouliční a silniční, homosexuální, dětská a také organizovaná prostituce,” okomentovala udiveně její příspěvek jedna ze sledujících.

Zdroj: Twitter.com
Autor:
Publikováno: 29. 5. 2023 09:49 Nahlásit obsah