Kategorie Statistika

Článek
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc
Nejoblíbenější jména 2022: Tato jména pro kluka a pro holčičku letos frčela nejvíc Jaká jsou nejoblíbenější jména pro miminko roku 2022? Na tuto otázku odpověděl web Babycenter.com, který sesbíral data od statisíců rodičů z celého světa a zveřejnil statistiku nejoblíbenějších jmen pro holčičku a pro kluka. Která jména pro miminko tedy letos letěla ve světě nejvíc?
Článek
Kde se lidé v Česku nejčastěji nakazili koronavirem: Zdravotní statistici z ÚZIS zveřejnili oficiální data
Kde se lidé v Česku nejčastěji nakazili koronavirem: Zdravotní statistici z ÚZIS zveřejnili oficiální data Lidé v Česku se v předchozích měsících infikovali novým koronavirem nejčastěji na pracovišti a v rodině. Na nákaze se jenom velmi málo podílejí společenské akce, dovolená nebo sport. Vyplývá to z dat, které zveřejnili zdravotní statistici z Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) na svých oficiálních webových stránkách.
Článek
Koronavirus v Česku: Celkem 11 984 nově potvrzených případů za úterý 20. října, jde o nejvyšší denní nárůst
Koronavirus v Česku: Celkem 11 984 nově potvrzených případů za úterý 20. října, jde o nejvyšší denní nárůst Epidemie koronaviru v Česku zaznamenala nelichotivý rekord. V úterý 20. října v tuzemsku přibylo dalších 11 984 potvrzených případů koronaviru. Jde přitom o nejvyšší denní nárůst infikovaných osob od začátku epidemie covidu-19.
Článek
Fakta o novoročním předsevzetí: V jeho plnění jsou nejméně úspěšní mladí lidé do 35 let
Fakta o novoročním předsevzetí: V jeho plnění jsou nejméně úspěšní mladí lidé do 35 let Dáváte si každým rokem novoroční předsevzetí a potom jste sami na sebe naštvaní, že jste jej nedokázali dodržet? Rozhodně v tom nejste sami. Většina lidí, kteří chtějí na Nový rok ve svém životě něco zlepšit nebo změnit, na svém novoročním předsevzetí po čase pohoří. Přinášíme vám i další fakta o novoročním předsevzetí, která vás velmi překvapí.