Kategorie Stereotyp

Článek
Tipy jak oživit dlouhodobý vztah: Zažeňte stereotyp a prožijte druhé líbánky!
Tipy jak oživit dlouhodobý vztah: Zažeňte stereotyp a prožijte druhé líbánky! Jste s partnerem několik let, máte se rádi a respektujete se, ale už po sobě nehoříte touhou jako dřív? Váš vztah prostě zevšedněl. Pokud máte pocit, že už to začíná být s partnerem pěkná ponorka, začněte pracovat na oživení vztahu. Vyzkoušejte následující tipy, díky kterým prožijete druhé líbánky!
Článek
10 způsobů, jak být šťastná
10 způsobů, jak být šťastná Být šťastná v této uspěchané době může být někdy opravdu oříšek. Neustále spěcháme, stresujeme se a často nemáme ani chvilku se zastavit a přemýšlet o tom, zda jsme s naším životem spokojené a zda jsme skutečně šťastné.
Článek
Co muži skrývají a stejně to vyplave
Co muži skrývají a stejně to vyplave Na začátku je každý muž zajímavý, ale nakonec se stejně začne chovat jako buran. Ačkoli není příliš mnoho párů, které by se rozvedly kvůli špatným způsobům jednoho z dvojice, ve velkém počtu dlouhodobých vztahů může časem dojít k jistému „uvolnění morálky“.
Článek
Cítíte se ve vztahu zanedbávaná? Změňte to právě teď!
Cítíte se ve vztahu zanedbávaná? Změňte to právě teď! Máte někdy pocit, že byste mohla být celý den pryč a váš partner si toho ani nevšiml? Bere na vědomí věci, které pro něj děláte?
Článek
Co je nejčastějším zabijákem vztahu? Nevěra určitě ne!
Co je nejčastějším zabijákem vztahu? Nevěra určitě ne! Největší hrozbou pro dlouhodobé vztahy není rozhodně nevěra. To podstatné nebezpečí se totiž skrývá v často nesnesitelném stereotypu a nudě. Pokud i vy cítíte, že váš partnerský vztah zevšedněl, pusťte se s rutinou do boje a začněte na vztahu opět aktivně pracovat. Vyplatí se vám to.
Článek
20 důvodů, které vedou k partnerské krizi
20 důvodů, které vedou k partnerské krizi Partnerská krize je diagnóza, která časem postihne každý vztah. Chcete vědět, jak poznat příznaky a kritické momenty? Čtěte dále a zachraňte svůj vztah včas!