Kategorie Styl

Článek
Tento domek má jen pár metrů čtverečních. Když se ale kouknete dovnitř, marně budete hledat nějaká slova!
Tento domek má jen pár metrů čtverečních. Když se ale kouknete dovnitř, marně budete hledat nějaká slova! Že jsou mini domečky k ničemu, protože se do nich nic nevejde? Ale kdepak! Mini domky začínají být v kurzu a není ani divu, vždyť pokud má člověk trochu fantazie, dokáže do malého prostoru vtěsnat vše, co je potřeba a navíc ještě se stylem!
Článek
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka!
Čtenářka píše: Splnila jsem si svůj dětský sen - jsem spisovatelka! Když jsem byla malá, říkala jsem si, jak by bylo skvělé stát se buď princeznou nebo spisovatelkou. No, princ pořád nikde, a tak jsem začala psát.
Článek
Čtenářka píše: 7 RTĚNEK PRO ZIMNÍ LÍČENÍ!
Čtenářka píše: 7 RTĚNEK PRO ZIMNÍ LÍČENÍ! Už žádné sladké růžové a broskvové, zima je ve znamení „temných“ sexy barev. Přináším Vám 7 rtěnek, které nesmí chybět ve vašem zimním líčení. Letos budete neodolatelně krásná.
Článek
Začněte tohle praktikovat a přestanete viditelně stárnout!
Začněte tohle praktikovat a přestanete viditelně stárnout! Být stále mlád, to je oč tu běží. Jistě se nikdo z nás netěší na to, až bude mít vrásky, mdlou pleť, bude se cítit unaveně a bez života. Vezměte si k srdci těchto 10 rad a problémy se stárnutím se vás už týkat nebudou.
Článek
Sice jsou obtloustlé, ale rozhodně mají více stylu než vy!
Sice jsou obtloustlé, ale rozhodně mají více stylu než vy! Někdo by jistě řekl, že když jsou lidé tlustí, měli by se chovat nenápadněji, protože už tak dost vyčnívají z davu. Ovšem dámy z následující fotogalerie se toho vůbec nebojí! Mají totiž rozhodně větší smysl pro styl a…
Článek
5 typů podprsenek a co nám chtějí sdělit?
5 typů podprsenek a co nám chtějí sdělit? Balení pro prsa - podprsenky. Říkají víc, než bychom si přály, není to jenom o barvě a střihu. Je to víc než životní styl, je to filozofie!
Článek
Co nosí nejkrásnější ženy metalu
Co nosí nejkrásnější ženy metalu Metalová móda byla vždycky zatraceně sexy - korzety, dlouhé sukně, vysoké botky, šaty zdůrazňující ženské křivky. Inspirujte se přímo u královen metalu a obohaťte svůj jarní šatník o pár svůdných kousků.
Článek
Čtenářka píše: Trička, co se nosí
Čtenářka píše: Trička, co se nosí V tomto článku se dozvíte, které trička jsou momentálně IN!
(18) Načíst více