Kategorie Umělé řasy

Článek
Jak pečovat o řasy po sundání umělých: Používejte výživná séra a změňte svůj jídelníček
Jak pečovat o řasy po sundání umělých: Používejte výživná séra a změňte svůj jídelníček Rozhodla jste se dříve, že si necháte prodloužit řasy? Rozhodně jste nebyla jediná. Jenže po sundání umělých řas o několik měsíců později jste se pravděpodobně přesvědčila o tom, že to byla velká chyba. Po sundání umělých totiž bývají přírodní řasy velmi krátké a řídké. Co tedy dělat, aby na ně byla opět radost pohledět?
Článek
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo?
Žena kvůli umělým řasám přišla o všechny své vlastní. Co jí to způsobilo? Trendem posledních pár let jsou umělé řasy. Jsou skvělým řešením pro všechny ženy, u kterých matka příroda šetřila a nenadělila jim vlastní dlouhé a výrazné řasy, po kterých všechny tolik toužíme. Navíc je to také dobrý pomocník, který vám ráno při líčení ušetří hromadu času a i odlíčená vypadáte neustále upraveně.
Článek
Co muže na ženách vůbec nepřitahuje?
Co muže na ženách vůbec nepřitahuje? Chcete se svému protějšku co nejvíc zalíbit? Snažíte se o dokonalý make-up, sladěné oblečení a perfektní upravenost? To, co vám na sobě přijde hezké a sexy, je ale pro spoustu mužů spíš neatraktivní. Jakým věcem, které muži na ženách absolutně nesnášejí, byste se tedy měla raději vyhnout?
Článek
Řasy jako mrkací panenka? Zkuste umělé řasy
Řasy jako mrkací panenka? Zkuste umělé řasy Málokterá žena se může chlubit řasami mrkací panenky. Proto také existuje tak široká nabídka „zázračných“ zhušťovacích a prodlužujících řasenek. Nebo dokonce řasenek s efektem umělých řas. Ale ty z nás, které…