Karla

Uživatelka

Autorovy příspěvky (69)

Článek
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou
Recepty od maminky: krkovička s brusinkovou omáčkou Chcete být za skvělou kuchařku, ale přitom se nepouštět do složitých omáček? Vyzkoušejte tento recept na vynikající a hlavně originální krkovičku. Není náročný ani drahý a s námi to hravě zvládnete na jedničku.
Článek
Vanilkové rohlíčky bez vajíčka
Vanilkové rohlíčky bez vajíčka Vanilkové rohlíčky bez vajíčka jsou křehčí a více chutnají. Příprava jednoduchá, výsledek vynikající!
Článek
Recepty od maminky: Krémová česneková polévka
Recepty od maminky: Krémová česneková polévka S touto báječnou polévkou zabodujete díky poctivé porci česneku hlavně u mužů, ale dámy, které nejsou žádná cukrátka, ji také jistě ocení. Příprava je velmi jednoduchá a výsledek vynikající. Čím jiným se v zimě zahřát než pořádným talířem horké polévky?
Článek
Jak připravit opravdu výbornou rýži?
Jak připravit opravdu výbornou rýži? Vaření rýže ve varných sáčcích se už dnes moc nenosí. O dost chutnější je připravit si kvalitní rýži kupovanou v pytlích. Jenže ne všichni vědí, jak tuto rýži připravit tak, aby se vám nepřipálila, moc nevysušila nebo byla tak akorát. S našimi tipy to rozhodně zvládnete.
Článek
Recepty od maminky: levná a jednoduchá pomazánka z tvarohu
Recepty od maminky: levná a jednoduchá pomazánka z tvarohu Nevíte co k večeři nebo k vám zavítali nečekaní hosté? Určitě je neurazíte vynikající, ale přitom levnou tvarohovou pomazánkou. Navíc ji budete mít hotovou raz dva.
(63) Načíst více