Obsah na této stránce není vhodný pro osoby mladší 18 let

Pro přístup do této sekce musíte být starší 18 let.

Jsem starší 18 let Nejsem starší 18 let

První těhotný muž na světě Thomas Beatie se stal po čtvrté tátou: Dítě tentokrát porodila jeho manželka

První těhotný muž na světě Thomas Beatie se stal po čtvrté tátou: Dítě tentokrát porodila jeho manželka Zdroj: dailymail.co.uk

Vzpomínáte si na prvního těhotného muže na světě Thomase Beatieho? Když tento Američan porodil své první dítě, stala se z toho obrovská mediální senzace. Tento muž, který byl původně ženou jménem Tracy, porodil celkem tři děti. Nyní se stal otcem počtvrté, dítě však tentokrát na svět přivedla jeho manželka.

První muž, který porodil zdravé dítě

Thomas Beatie, který žije v americkém Phoenixu, je oficiálně uznáván jako první muž na světě, který porodil zdravé dítě. Tento muž se však narodil v ženském těle jako Tracy Langondino. Ve svém raném věku ovšem pozoroval, že s ním něco není v pořádku. Už v deseti letech sám sebe považoval za muže.

Zdroj: Aileenbaby.com Když mu bylo 23 let, rozhodl se pro přerod z ženy na muže. Jeho částečná změna pohlaví spočívala v odstranění prsou a terapii mužským pohlavním hormonem testosteronem. Thomas Beatie se však rozhodl, že si nadále ponechá ženské reprodukční orgány, protože chtěl mít v budoucnu vlastní biologické děti. Na základě jeho přerodu jej v roce 1998 soud uznal za muže.

První manželce lékaři diagnostikovali neplodnost

Thomas Beatie se stal oficiálně prvním muže, který porodil zdravé dítě. Po porodu holčičky, která na svět přišla roku 2008 přirozenou cestou, Thomas v roce 2009 porodil zdravého chlapečka. V roce 2010 přišlo na svět jeho další biologické dítě, které bylo opět chlapcem.

Thomasovi se splnil sen o velké rodině

Tento nejznámější transsexuál na světě všechny děti vychovával se svou manželkou Nancy, které ovšem lékaři diagnostikovali neplodnost. Právě z toho důvodu se Thomas rozhodl, že děti odnosí a porodí sám. Když porodil první dítě, strhla se kvůli jeho rozhodnutí obrovská mediální senzace. Jak ovšem Thomas Beatie žije dnes?

Thomas a jeho manželka Nancy se v roce 2012 rozvedli. Ovšem stále se jako otec a matka podílejí na výchově svých tří společných dětí, které žijí v domácnosti u Thomase. Tento muž se navíc znovu oženil. Díky lékařům Thomasova nová manželka otěhotněla a porodila zdravého chlapečka. Thomas, který je tedy čtyřnásobným tátou, tentokrát už rodit nemohl. Stal se totiž plnohodnotným mužem, protože má mužské reprodukční orgány.

Thomas Beatie v minulosti řekl, že jeho snem je mít velkou rodinu. Svůj sen si tedy už splnil.

Autor:
Publikováno: 2. 10. 2019 10:00 Nahlásit obsah