Eva G.

Uživatelka

Autorovy příspěvky (18)

Článek
Boubelky a jóga? Ano i to je možné!
Boubelky a jóga? Ano i to je možné! První pohled je zrádný, to že máte pár kilo navíc neznamená, že nemůžete sportovat. Třeba dělat jógu. Jessamyna Stanley je zářivou výjimkou, která potvrzuje pravidlo. Řekli byste do ní, že je to učitelka jógy? My, na první pohled, vůbec ne! Ale stačí pár dalších fotografií a všechny předsudky zmizí…
Článek
Figurky na svatební dort, ale trochu jinak
Figurky na svatební dort, ale trochu jinak Pro některé je svatba tou nejserióznější událostí v životě. Jiní naopak ten svůj velký den berou s nadhledem a možná si chtějí užít i trochu srandy.
Článek
Domácí peeling? Zkuste levandulovo - kokosovou variantu
Domácí peeling? Zkuste levandulovo - kokosovou variantu Vyrobit domácí peeling není žádná věda. Máme pro vás variantu z levandule a kokosu. Pokud máte citlivou suchou pleť je to ta pravá volba. Pokud máte jiný typ pleti, nevadí protože uklidňující a regenerační účinky kokosového oleje nikdy neuškodí. Co myslíte?
Článek
Zázračný grep jako nenahraditelný pomocník při hubnutí
Zázračný grep jako nenahraditelný pomocník při hubnutí Grep kromě toho, že je osvěžující a plný vitamínů také obsahuje látky, které výjimečně dobře napomáhají hubnutí a detoxikaci organismu. Sepsali jsme pro vás nejdůležitější informace, abyste si mohli začít pochutnávat na grepech a přitom v pohodě hubnout.
Článek
Domácí osvěžovač vzduchu, ano je to možné
Domácí osvěžovač vzduchu, ano je to možné Domácí osvěžovač vzduchu, ano dá se to! Našli jsme pro vás snadný a voňavý návod na to, jak si jej připravit. Celá výroba Vám zabere dvacet minut, náklady jsou za pusu a vůni si vyberete sami. Podívejte se na náš foto návod a hurá do toho!
Článek
Neodolatelná lahůdka, to je křupavá cuketa s parmezánem
Neodolatelná lahůdka, to je křupavá cuketa s parmezánem Smažená cuketa obalovaná v parmazánovém těstíčku je vynikající kombinace, jenž poráží klasické chipsy na plné čáře. Měkká cuketa, křupavá lahodná krustička a vaše chuťové pohárky se nejen uspokojí, ale bezpochyby i rozmazlí. Vše zvládnete za pouhých dvacet minut.
(12) Načíst více