SN

Administrátorka

Autorovy příspěvky (65)

Článek
20 věcí, které byste měli stihnout, dokud jste mladí!
20 věcí, které byste měli stihnout, dokud jste mladí! Mládí je synonymem energie a spontánních akcí. Je to doba, kdy čas plyne pomalu a zdá se, že ještě na všechno máme dostatek času. Jenže později zjistíme, že čas ubíhá mnohem rychleji, než jsme si mysleli. Takže neztrácejte čas sněním o vašem životě – žijte své sny!
Článek
Většina žen dělá před pohlavním stykem jednu velkou zásadní chybu!
Většina žen dělá před pohlavním stykem jednu velkou zásadní chybu! Děláme to jistě všechny. Každá z nás si raději před milováním dojde na toaletu na malou. A to je podle lékařů právě ta největší chyba, kterou můžeme udělat!
Článek
Tři opravdu kruté pravdy o lásce!
Tři opravdu kruté pravdy o lásce! Mnozí z nás si lásku zidealizovali. Vidíme ji jako nějaký všelék na všechny problémy a strasti života. Filmy, příběhy které slýcháme a i naše historie o ní mluví jako o „konečném cíli“ naší cesty. Má to být dokonalé řešení na všechny problémy a boje.
Článek
Vědci konečně přišli s odpovědí na otázku, proč klouby praskají!
Vědci konečně přišli s odpovědí na otázku, proč klouby praskají! Tento nepříjemný zvuk, především pro ty co jej musí poslouchat, známe všichni. Nicméně těm, kteří si klouby praskají, přináší úlevu. Je ale toto praskání a křupání bezpečné nebo naopak?
Článek
Co se vám snaží vaše tělo říct, pokud ucítíte záškuby nebo tiky? Tyto signály nepodceňujte!
Co se vám snaží vaše tělo říct, pokud ucítíte záškuby nebo tiky? Tyto signály nepodceňujte! Nepříjemné záškuby, třesy nebo tiky zažil za svůj život snad každý člověk. Ale proč se objevují nebo co nám chtějí říct? To vám zodpoví následující článek.
(59) Načíst více