TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (350)

Článek
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat?
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat? Mnoho lidí, kteří se vymanili z „pout“ klasického zaměstnání a začali podnikat, později poznalo, že se cítí šťastnější a svobodnější. Jsou ale i tací, kteří s podnikáním skončili stejně rychle, jako začali, a nakonec se opět vrátili do zaměstnání. Pojďme si představit základní výhody a nevýhody podnikání v porovnání se zaměstnáním.
Článek
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim!
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim! Ať už máte na starost jedno nebo více dětí, je nutné jim čas od času připravit nějakou kreativní zábavu. Rozvíjejte jejich tvořivost a přidejte se k nim – máme pro vás hned několik nápadů, jak čas s dětmi trávit o chlup kreativněji.
Článek
Volba spotřebitelů 2017: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2017: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost na našich stránkách vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč.
Článek
Fashion in the Box: A jaké módní překvapení čeká na tebe?
Fashion in the Box: A jaké módní překvapení čeká na tebe? Potřebuješ s jarem v rozpuku nutně obměnit svůj šatník, ale nebaví tě chodit po obchodech nebo na to nemáš čas? Miluješ módu, rozbalování dárků a navíc i pocit překvapení? Tak to bys rozhodně měla vyzkoušet Fashion in the Box.
Článek
4 zásady pitného režimu na jaře
4 zásady pitného režimu na jaře Jarní únava je stavem, kdy se v tomto období cítíme velmi malátně. Je to proto, že je naše tělo po zimě zaneseno toxiny, které se potřebují dostat z těla ven. Jak se jarní únavy zbavit? Základem je dodržování pitného režimu!
(344) Načíst více