TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (380)

Článek
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Již po měsíci můžete pociťovat pozitivní účinky
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Již po měsíci můžete pociťovat pozitivní účinky Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého životního stylu a zařaďte do jídelníčku avokádo, které je plné vitamínů. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a díky tomu se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně dodáváte tělu potřebné živiny a chráníte svoje zdraví!
Článek
K vysněné postavě jedině se zdravým přístupem
K vysněné postavě jedině se zdravým přístupem Kdo by nechtěl mít postavičku jako lusk? Zvlášť, když na nás propadlé pupíky a útlá ramínka útočí ze všech stran - z televize, časopisů, výloh obchodních domů. Jenže je třeba si uvědomit, že za skvělou postavou se skrývá nekonečné plánování toho, co bude k obědu... a k večeři... a ke svačině a také pořádná dřina nejen v posilovně, ale i v hlavě.
Článek
Jaro je cítit ve vzduchu! Jak si vybrat novou jarní vůni?
Jaro je cítit ve vzduchu! Jak si vybrat novou jarní vůni? Příroda se začíná probouzet k životu. Pučící zeleň a první křehké kvítky v nás vzbuzují pocit nikdy nekončící svěžesti, kterou bychom si chtěli užívat po celé hřejivé jaro a léto. Ať už letos na jaře vsadíte na zelenou či doplníte svůj outfit o romantickou vůni, jedno je jisté - k jaru neodmyslitelně patří lehčí, svěží a vzdušné vůně.
Článek
Léto je za dveřmi, nedejte klíšťatům šanci
Léto je za dveřmi, nedejte klíšťatům šanci Klíšťata mohou být infikovaná a při kousnutí nás mohou nakazit zákeřnou encefalitidou, boreliózou či jinými nemocemi. První dvě jmenované se léčí dost těžko a mnohdy nezůstávají bez následků. Proto je dobré, abyste věděla, jak se klíšťatům bránit, a když už se do vás nebo vašich ratolestí nějaké zakousne, jakou zvolit první pomoc.
Článek
Šelmy na start! Již v sobotu 14.4. se startuje
Šelmy na start! Již v sobotu 14.4. se startuje Pátý ročník unikátních nočních závodů je tu! První díl série NN Night Run a Avon Běhu pro zdravá prsa se tradičně odehraje v Ostravě a startuje se již v sobotu. Už máte své lístky?
Článek
5 otázek, na které si odpovězte před výběrem venkovních rolet nebo screenů
5 otázek, na které si odpovězte před výběrem venkovních rolet nebo screenů Už víte, že chcete venkovní stínění, ale přes množství informací jste si ještě nevybrali? Poradíme vám, co by vás mělo v první řadě zajímat, pokud se stále rozhodujete mezi roletami a clonami.
(374) Načíst více