TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (344)

Článek
Jak na jaře posílit imunitu? Vsaďte na betaglukany
Jak na jaře posílit imunitu? Vsaďte na betaglukany Zima se pomalu chýlí ke konci a mnozí se již nemohou dočkat, až odhodí kabáty a teplé šály. Jarní počasí však bývá zrádné, tělo je po zimě unavené a imunitní systém vyčerpaný. Naštěstí však existují látky, které dokážou obranné mechanismy těla podpořit.
Článek
Jak vložit vlastní článek na web jenzeny.cz
Jak vložit vlastní článek na web jenzeny.cz Pokud byste rádi přispěli vaším článkem do našeho magazínu, ale nevíte, jak na to, rádi vám s tímto problémem pomůžeme. Následující galerie vás krok po kroku provede přihlášením i samotným vložením článku do administrace. Nemáte se čeho bát, tak směle do toho!
Článek
5 rad od profesionálů, jak se starat o pleť na horách
5 rad od profesionálů, jak se starat o pleť na horách Horské sluníčko dává naší pleti zabrat úplně stejně jako to letní. Účinky paprsků jsou navíc několikanásobně zvýšeny díky sněhu, od nějž se odrážejí. Pokožka, zvláště ta citlivá, potřebuje dostatečnou péči.
Článek
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře!
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře! Patříte mezi ženy, které rády uklízejí a každá věc má v domácnosti své místo? Nebo vám pár šmouh na podlaze a pohozené oblečení na křesle tolik nevadí? Každá domácnost je jiná, na pravidlech se musí domluvit všichni členové. Jakmile jsou doma i malé děti, úklidu je třeba věnovat ještě více energie. Jak se z toho pak nezbláznit? Zkuste si to užívat!
Článek
Recept na ideální zamilovaný den!
Recept na ideální zamilovaný den! Blíží se den svatého Valentýna, svátek lásky a všech zamilovaných. V tento den si obvykle partneři dávají dárky, květiny, sladkosti či vyráží na romantické večeře při svíčkách. Vyznat svému protějšku můžete lásku kdykoli jindy a nemusíte čekat na jediný den v roce. Nehleďte na datum a udělejte si se svoji polovičkou zamilovaný den podle svého!
Článek
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra!
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra! Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého jídelníčku. Ode dneška jej vyškrtněte a nahraďte avokádem! Ovocem, které je plné vitamínů a živin. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a dokonce se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně vyživujete a chráníte svoje zdraví!
(338) Načíst více