TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (337)

Článek
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme S kolegyní jsme dostaly pozvánku od milých POSHgirls na focení originálních retro šatů a barevných sukýnek v jejich exkluzivním showroomu v Brně. POSHme není jen internetový obchod s nadčasovou módou pro každou příležitost, ale také ráj na zemi pro všechny ženy, které se chtějí stát pravými dámami.
Článek
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí!
Jak být šťastným člověkem? Zde máte sedm rad přímo od dětí! Otázka „Jak být šťastný?“ patří mezi aktuální a nejhledanější otázky na českém internetu. Samotné nás odpověď velmi zajímala, zeptali jsme se proto dětí. Na Lince bezpečí jsme shromáždili přibližně 500 dopisů od dětí ze základních škol po celé České republice. Odpovědi jsou překvapivě krásné ve své jednoduchosti a zároveň hloubce.
Článek
Objevte tajemství pudru s všestranným využitím
Objevte tajemství pudru s všestranným využitím Polokulatá lahvička s nápisem Borotalco a dobová fotografie ženy a dítěte sálá tradicí už na pohled. A pravdivě! Značka totiž vznikla v Itálii už před více než sto lety a okamžitě se vyhoupla na první příčky oblíbenosti, kde se drží dodnes. Jedním z jejích nejklasičtějších produktů je tělový pudr, který se může pyšnit všestranným využitím.
Článek
Tibet míří k vám
Tibet míří k vám Charitativní Shop ProTibet funguje pod záštitou neziskové organizace MOST, o.p.s a nákupem můžete podpořit chod rozvojových projektů na pomoc Tibeťanům v Tibetu a indickém exilu. Eshop nabízí celou řadu stylových produktů a módních doplňků.
(331) Načíst více