TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (364)

Článek
Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Ostravy
Noční běžecký závod opět po roce rozzáří centrum předvánoční Ostravy Seriál nočních běžeckých závodů NN Night Run 2017 se vrací do Ostravy tentokrát jako ČEPS Christmas Night Run. V sobotu 2. prosince bude centrum moravskoslezské metropole patřit běhu, připraven ale bude večer plný zážitků pro všechny účastníky i diváky.
Článek
Vezměte to do svých rukou
Vezměte to do svých rukou Zapojte se do soutěže, vyhrajte jednu ze 3 poukázek v hodnotě 1 000 Kč a vyrazte do kteréhokoli z 15 hypermarketů Globus nakoupit se službou Scan&Go. Stačí vzít nákupní vozík, vyzvednout ruční skener a pak už jen snímat kódy a zboží vkládat přímo do tašky. Velkou výhodou tohoto nakupování je to, že již nemusíte vykládat zboží na pokladní pás.
Článek
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou
Plus jedna: kniha pro všechny, kteří někdy byli plus jedničkou Do redakce k nám dorazila kniha Plus jedna, která prošla několika rukama a s klidným srdcem ji můžeme doporučit - třeba jako vánoční dárek pro vás, vaše kamarády, známé či kolegy.
Článek
4 kroky, díky kterým letos zvládnete vánoční nákupy v klidu, bez stresu a levně
4 kroky, díky kterým letos zvládnete vánoční nákupy v klidu, bez stresu a levně Každoročně utratíte za vánoční dárky nehorázné sumy. Na konci roku jste bez peněz a stejně nemáte pocit, že byste svými dárky udělali extra velkou radost. Pokud se poznáváte, čtěte dál. Víme, jak to letos zvládnout lépe.
Článek
Vyzrajte v zimě na chřipku a nachlazení!
Vyzrajte v zimě na chřipku a nachlazení! Zima sice přináší spoustu radovánek, zároveň byste se však měli mít na pozoru. Jedná se totiž o období, kdy na náš organismus úspěšněji útočí viry. Důsledkem pak bývá chřipka a nachlazení.
Článek
České Budějovice opět po roce zaplnili noční běžci
České Budějovice opět po roce zaplnili noční běžci Seriál NN NIGHT RUN se těší velké popularitě a stejně tak tomu bylo i v Českých Budějovicích. Na start všech závodů se postavilo šestnáct set běžců a běžkyň.
(358) Načíst více