TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (352)

Článek
Domácí citronovo-medový peeling
Domácí citronovo-medový peeling Zkuste si doma připravit svůj vlastní peeling, na který potřebujete pouhé 4 ingredience. A všechny z nich máte jistě doma v zásobě. I když to jsou jen čtyři věci, všechny z nich jsou velmi příznivé pro naše tělo. Peeling se hodí jak na obličej, tak na vaše tělo a na nehty, hlavně na změkčení kůžiček kolem nich.
Článek
Vyrazte na dovolenou s perfektně sbaleným zavazadlem
Vyrazte na dovolenou s perfektně sbaleným zavazadlem Dovolená se blíží a vy pomalu odškrtáváte dny v kalendáři? Než se ale budete slunit na vyhřátých plážích nebo si užívat výlety po památkách, čeká vás ještě jeden důležitý úkol. Zabalit si.
Článek
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat?
Je lepší být zaměstnaná, nebo podnikat? Mnoho lidí, kteří se vymanili z „pout“ klasického zaměstnání a začali podnikat, později poznalo, že se cítí šťastnější a svobodnější. Jsou ale i tací, kteří s podnikáním skončili stejně rychle, jako začali, a nakonec se opět vrátili do zaměstnání. Pojďme si představit základní výhody a nevýhody podnikání v porovnání se zaměstnáním.
Článek
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim!
Nechte své děti kreativně vyřádit: A přidejte se k nim! Ať už máte na starost jedno nebo více dětí, je nutné jim čas od času připravit nějakou kreativní zábavu. Rozvíjejte jejich tvořivost a přidejte se k nim – máme pro vás hned několik nápadů, jak čas s dětmi trávit o chlup kreativněji.
Článek
Volba spotřebitelů 2017: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte!
Volba spotřebitelů 2017: Vyberte nejlepší výrobek a vyhrajte! Jako každý rok, tak i letos máte možnost na našich stránkách vybrat nejlepší výrobek roku v anketě Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka 2017 a vyhrát tak balíček nominovaných produktů v celkové hodnotě 1000 Kč.
(346) Načíst více