TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (342)

Článek
5 rad od profesionálů, jak se starat o pleť na horách
5 rad od profesionálů, jak se starat o pleť na horách Horské sluníčko dává naší pleti zabrat úplně stejně jako to letní. Účinky paprsků jsou navíc několikanásobně zvýšeny díky sněhu, od nějž se odrážejí. Pokožka, zvláště ta citlivá, potřebuje dostatečnou péči.
Článek
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře!
Jak často uklízet? Tak, aby vám doma bylo dobře! Patříte mezi ženy, které rády uklízejí a každá věc má v domácnosti své místo? Nebo vám pár šmouh na podlaze a pohozené oblečení na křesle tolik nevadí? Každá domácnost je jiná, na pravidlech se musí domluvit všichni členové. Jakmile jsou doma i malé děti, úklidu je třeba věnovat ještě více energie. Jak se z toho pak nezbláznit? Zkuste si to užívat!
Článek
Recept na ideální zamilovaný den!
Recept na ideální zamilovaný den! Blíží se den svatého Valentýna, svátek lásky a všech zamilovaných. V tento den si obvykle partneři dávají dárky, květiny, sladkosti či vyráží na romantické večeře při svíčkách. Vyznat svému protějšku můžete lásku kdykoli jindy a nemusíte čekat na jediný den v roce. Nehleďte na datum a udělejte si se svoji polovičkou zamilovaný den podle svého!
Článek
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra!
Potravina, která s vaším tělem dokáže udělat zázraky. Stačí jen měsíční léčebná kůra! Zapomeňte na každodenní pojídání jablek, které se staly fenoménem zdravého jídelníčku. Ode dneška jej vyškrtněte a nahraďte avokádem! Ovocem, které je plné vitamínů a živin. Ty zabezpečí výborný chod vašeho organismu a dokonce se budete cítit lépe než kdy předtím. S touto superpotravinou preventivně vyživujete a chráníte svoje zdraví!
Článek
Neobyčejná místa, kde se královsky najíte
Neobyčejná místa, kde se královsky najíte Dobrých restaurací jsou u nás tisíce. Těch vynikajících určitě stovky. Ty nejlepších ze všech se pak vejdou do pár desítek. Jak je poznat? Kdo je hodnotí a proč je máte navštívit?
Článek
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme
Jenženy na jeden den modelkami díky POSHme S kolegyní jsme dostaly pozvánku od milých POSHgirls na focení originálních retro šatů a barevných sukýnek v jejich exkluzivním showroomu v Brně. POSHme není jen internetový obchod s nadčasovou módou pro každou příležitost, ale také ráj na zemi pro všechny ženy, které se chtějí stát pravými dámami.
(336) Načíst více