TS

Administrátorka

Autorovy příspěvky (371)

Článek
Valentýnská soutěž Bellinda
Valentýnská soutěž Bellinda Jupí! Svátek zamilovaných je tu a s ním i valentýnská SOUTĚŽ s Bellindou! Zapojte se i vy a nepropásněte skvělou příležitost, jak dokonale vyšperkovat svůj prádelník.
Článek
Kotel je srdcem domu: Víte, jak se rozhodnout pro ten správný?
Kotel je srdcem domu: Víte, jak se rozhodnout pro ten správný? Zdroj tepla je klíčovou životní potřebou, a proto je výběr kotle důležitým rozhodnutím, které ovlivní nejen váš tepelný komfort, ale také výši vašich účtů. Jak kotel vybrat správně?
Článek
Nápady, jak s dětmi kreativně trávit čas
Nápady, jak s dětmi kreativně trávit čas Děti přijdou domů ze školy a už usedají k monitorům. Vám se to sice nelíbí, ale nevíte, jak je kreativně zabavit? Máme pro vás hned několik super nápadů!
Článek
Jak má vypadat správně vybavená kuchyň?
Jak má vypadat správně vybavená kuchyň? Chcete se jen ujistit, že je vaše kuchyň perfektní, nebo právě zařizujete své první bydlení? Ať tak či tak, máme pro vás seznam důležitých položek, které nesmí v žádné kuchyni chybět.
Článek
Last minute vánoční dárky pro děti
Last minute vánoční dárky pro děti Vánoce už klepou na dveře a vy ještě nemáte všechny dárečky? Nevadí, žádnou paniku. Poradíme vám, jak vybrat dárky pro dětičky v každém věku!
Článek
Trenérka Lu Gregorová radí, jak na silový trénink
Trenérka Lu Gregorová radí, jak na silový trénink Každá správná holka by měla umět svíčkovou, zaparkovat, chodit na podpatcích a SHYB! Shyb je prostě něco, čím dostanete zasloužený respekt naprosto všude a je to důkaz dostatečné síly, se kterou zvládnete svoji tělesnou váhu, posílíte vrchní záda, lopatky a ramena. Benefitem jsou potom zdravější a zpevněnější ramena a vrchní záda. Jenže jak na to?
(365) Načíst více