Kategorie Vlasové proměny

Článek
Skandinávská bílá válcuje klasické blond vlasy: Jak se vám tento nejnovější vlasový trend líbí?
Skandinávská bílá válcuje klasické blond vlasy: Jak se vám tento nejnovější vlasový trend líbí? Máte blond vlasy nebo po nich toužíte? V tom případě byste měla vědět o nejnovějším vlasovém trendu, kterému podlehly už desetitisíce žen po celém světě. Klasická zlatavá blond je totiž dávno pasé, dnešní blondýnky dávají přednost studeným odstínům. Na plné čáře mezi nimi vítězí skandinávská bílá blond, která aspiruje na barvu vlasů roku 2019.
Článek
Vlasové proměny celebrit: povedly se nebo ne?
Vlasové proměny celebrit: povedly se nebo ne? Celebrity to nemají jednoduché, a aby neupadly v zapomnění, je u nich proměna vizáže na denním pořádku. Občas stačí barva na vlasy a váš známý idol málem nepoznáte. Jak vypadají letošní vlasové proměny celebrit? Komu se povedly a kdo naopak šlápl vedle?
Článek
Rihanna a její vlasové úlety
Rihanna a její vlasové úlety Vlasy zpěvačka Rihanny už toho zažily ledacos. Byly dlouhé, krátké, prodloužené, vyholené, černé, blonďaté nebo rudé. Co vůbec Rihanna nosí na hlavě v současnosti? Krátce střižený účes ve světle růžovém odstínu! A vůbec, pojďte si s námi projít všechny její vlasové proměny!
Článek
Vlasové proměny Pamely Anderson
Vlasové proměny Pamely Anderson Sexbomba Pamela Anderson, pro kterou byla vždycky typická dlouhá blond hříva, asi všem v loňském roce vyrazila dech tím, že se nechala ostříhat na kluka. Bez ohledu na to, zda jí tato změna vizáže prospěla, nebo ne, se podívejte na všechny její vlasové proměny krůček za krůčkem.