Podlehněte trendu pastelových vlasů. Letošní léto si žádá pořádnou změnu

Podlehněte trendu pastelových vlasů. Letošní léto si žádá pořádnou změnu Zdroj: Shutterstock.com

Říkáte si, že si letos v létě vaše vlasy zaslouží výraznou změnu? Abyste svého rozhodnutí později nelitovala, nemusíte jít ihned do nového radikálního střihu. Změňte naopak pouze barvu svých kadeří a v případě nespokojenosti se můžete lehce vrátit ke svému původnímu odstínu. Co říkáte na současný trend pastelových vlasů? Podmaní si i vás?

Pastelové vlasy: Trend, kterým upoutáte pozornost

Vlasové trendy přicházejí a odcházejí. Pokud ráda poutáte pozornost právě svými vlasy, je současný trend pastelových vlasů to pravé pro vás. Pastelové odstíny se na kadeřích objevovaly již v loňském roce, ovšem rok 2020 je tomuto vlasovému trendu ještě více nakloněn.

Nejoblíbenější je pastelově růžová, fialová či modrá

Jak dokazuje aktuální vlasový trend, s pastelovými barvami se v současnosti nesetkáte pouze na oblečení nebo obuvi. Pastelové vlasy se dostávají do centra dění právě s příchodem letních měsíců. Vynikají přitom svou pestrostí i barevnými kombinacemi.

Velmi oblíbené jsou zejména odstíny růžové, fialové či modré. V kombinaci s platinovou blond skvěle vypadá také lehký pastelový melír, který v sobě zahrnuje celou škálu barev. A to od růžové a fialové až přes modrou a zelenou.

Pastelové odstíny sluší všem střihům vlasů

Trend pastelových vlasů sedne jakémukoliv střihu. Hodí se ke krátkým, polodlouhým i dlouhým vlasům, které jsou jak rovné, tak vlnité či kudrnaté. Podstatné ovšem je, že trend pastelových vlasů bohužel nesedne všem ženám.

Aby na vás pastelová barva vypadala přesně tak, jak má, musíte mít vlasy od přírody světle blonďaté. V dalším případě byste je měla mít prošedivělé, nebo byste si je měla nechat v kadeřnickém salonu zesvětlit. Přírodní brunetky a zrzky si tedy bez profesionálního zesvětlení svých vlasů příliš pastelových barev neužijí.

Autor:
Publikováno: 14. 7. 2020 10:08 Nahlásit obsah