Vzdušné vlny ve vlasech vykouzlíte za pár sekund bez kulmy i žehličky. K vlasovému triku použijte fén a plastovou lahev

Vzdušné vlny ve vlasech vykouzlíte za pár sekund bez kulmy i žehličky. K vlasovému triku použijte fén a plastovou lahev Zdroj: Shutterstock.com

Potřebujete vytvořit skvělý účes, ale tlačí vás čas? Pokud toužíte po nádherných vzdušných vlnách nebo plážovém looku, máme pro vás jeden vlasový trik, který momentálně láme rekordy na sociálních sítích. Stylové vlny si během několika sekund snadno vytvoříte pomocí fénu a obyčejné plastové lahve. Jak na to, vám prozradí profesionální kadeřnice.

Pokud si projdete sociální sítě, najdete zde velké množství chytrých triků a vychytávek, které vám pomohou vytvořit hezký účes. Jednu vychytávku, k níž potřebujete pouze fén a plastovou lahev, však tak nic dalšího nepřekoná.

Že si díky fénu a plastové lahvi můžete ve vlasech během pár sekund vytvořit pěkné vzdušné vlny, názorně ve svém instagramovém videu předvedla profesionální kadeřnice a kosmetičky Olivia Smalley. Ukázala tak ostatním ženám, že spojení dvou zdánlivě nesourodých věcí opravdu funguje a výsledek je nad očekávání skvělý.

Jak si Olivia Smalley počínala? Tato žena vzala plastovou lahev od minerální vody, kterou vymyla a nechala uschnout. Následně odřízla hrdlo láhve a v jejím středu vyřízla otvor, který velikostně odpovídal nástavci fénu.

Olivia následně vložila přes vrchní část lahve pramen svých vlasů. Do vyříznuté části ve středu láhve prostrčila fén a dala se do vysoušení. Díky této vychytávce během pár sekund ve svých vlasech vytvořila nádherné vlny. 

Jak se vám tento nápad líbí? Už jste jej někdy vyzkoušela? Napište nám do komentářů svůj názor. 

Autor:
Publikováno: 4. 12. 2020 11:25 Nahlásit obsah