Kategorie Vodka

Článek
Dostala jste kytici řezaných květin? Těmito triky dosáhnete, že vám ve váze vydrží co nejdéle
Dostala jste kytici řezaných květin? Těmito triky dosáhnete, že vám ve váze vydrží co nejdéle Valentýn, MDŽ, 1. máj, Svátek matek, narozeniny, výročí nebo jen tak. Muži rádi a často obdarovávají své partnerky pugétem růží, řezanými tulipány nebo dalšími čerstvými květinami. Jenomže krása těchto květů není stálá a ve váze velmi brzy uvadá. Chcete se z řezaných květin těšit co nejdéle? Díky těmto trikům vám ve váze vydrží mnohem déle.
Článek
Nejlepší marináda na vepřové maso: Její hlavní složkou je vodka
Nejlepší marináda na vepřové maso: Její hlavní složkou je vodka Dali byste si pořádnou flákotu masa? Jenže, jak ji naložit, aby měla naprosto jedinečnou chuť? Receptů, jak připravit marinádu na vepřové maso, najdete na internetu opravdu spoustu. My vám ale doporučíme jednu, kterou si fakt zamilujete. Její netradiční ingrediencí je totiž vodka, která masu dodává křehkost a intenzivnější chuť.
Článek
Vodka jak ji neznáte: Jako všestranný pomocník v domácnosti
Vodka jak ji neznáte: Jako všestranný pomocník v domácnosti I když možná patříte k zapřísáhlým abstinentům, láhev vodky by vám doma neměla rozhodně chybět. Tento alkoholický nápoj můžete využít úplně jinak, než bývá běžným zvykem. V takové domácnosti má totiž vodka velmi široké využití a mnohdy svými účinky překoná i špičkové čisticí prostředky.
Článek
Letní alkoholové osvěžení
Letní alkoholové osvěžení Pořádáte párty nebo grilovačku a rády byste své přátele přivítaly nějakým speciálním drinkem? Přinášíme vám pár osvěžujících a lahodných tipů, které rozhodně stojí za vyzkoušení...