Bouřlivý rozchod teprve jedenáctileté dívky s chlapcem. Tímhle ho teda dostala!

Bouřlivý rozchod teprve jedenáctileté dívky s chlapcem. Tímhle ho teda dostala! Zdroj: Shutterstock.com

Každý rozchod dvou milujících se lidí je plný rozdílných emocí. Někteří jej snáší s nadhledem a jiní situaci nezvládnou. Jen čas zahojí všechny rozjitřené rány a umožní vidět svět opět v tom krásnějším světle. 

Toto je příběh teprve jedenáctileté Khaleesi Nickens, která rozchod s přítelem vyřešila tak, že i její starší sestra Madi nevycházela z úžasu. Madi totiž vůbec netušila, že její mladší sestra s někým chodí. Žila v přesvědčení, že je ještě moc malá na vztah. O to víc ji šokovalo, jak bravurně dokázala dát mladíkovi kopačky.

Našla totiž část konverzace Khaleesi s nyní již bývalým partnerem. Rozhodnost, a zvláště ostrá slova, která její sestra mladíkovi napsala poté, co zjistila, že ji podvádí, Madi velmi překvapila.

Zdroj: gawker.com

Hříšník jménem Joey si podle všeho vyšel do parku s Natálií. Khaleesi řekl, že si s ní pouze povídal a nic jiného se nestalo. Ovšem ona mu vůbec nevěřila, protože znala Natálii a od její kamarádky věděla, že šlo o víc jak povídání. 

Zdroj: gawker.com

“Myslela jsem si, že mě miluješ”, napsala a následně mu sdělila, že je mezi nimi konec. Také dodala, aby si jí ve škole nevšímal a sdělila mu, že jej ani nikdy nemilovala. Závěrem napsala větu, která stojí za to! “Cink cink cink. Co to bylo? Jo, to byl výtah pro tebe, protože ty nejsi vůbec na mé úrovni,” tím konverzaci se svým nevěrným přítelem ukončila.

V tu chvíli Madi věděla, že se o svou sestřičku vůbec nemusí bát. Dokázala totiž, že umí stát nohama na zemi a zvládnout první zklamání v lásce s nadhledem a grácií.

Autor:
Publikováno: 29. 1. 2020 14:56 Nahlásit obsah