Kdykoliv měl zpívat, zmocnila se ho velká tréma. Po smrti svého dědečka sebral odvahu a stoupl si před porotu!

Christopher Maloney z Liverpoolu ví, jak náročné je bojovat s vlastními slabostmi, které si vypěstoval během svého života. 34 letý muž už 2 roky pomýšlí na to, že by se přihlásil do talentové soutěže a všem ukázal, jaký obrovský talent se v něm skrývá. Vždy ho však přemluví jeho vnitří hlas slabocha, který mu tuto variantu zatrhne.

V posledním čase se však v jeho životě změnilo spoustu věcí. Zemřel jeho dědeček a k tomu ještě přišel o svoji dlouholetou práci. Sám si vědomě přiznal, že tyto dva osudové impulsy by ho neměli skolit do bahna života, ale posunout jej v jeho cestě dál. Donekonečna nemůže být přece zbabělcem a jen se protloukat životem se svěšenou hlavou. Poslechněte si, jak divákům zazpíval píseň “The Rose”, kterou nadevše miloval jeho dědeček...

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku!

Publikováno: 20. 1. 2022 14:40 Nahlásit obsah