Spíte v chladné a dobře odvětrané ložnici? Potom se dožijete dlouhého života!

V jakém prostředí rádi spíte? V chladné místnosti zachumlaní až po uši do peřin nebo naopak v ložnici vyhřáté, kde postupem času ze sebe skopáváte peřinu na zem? Vědci došli k závěrům, že spánek v chladné místnosti má pro naše tělo blahodárné účinky a velký vliv na naše zdraví!

1) Spánek v chladném prostředí řídí vaši optimální tělesnou váhu. Metabolismus více spaluje tuky. Spaní v chladu také zaručuje lepší kvalitu spánku, což se promítá na celkové připravenosti těla na druhý den a větší odolnosti vůči stresu. Ráno se budete cítit velice svěže a připraveni na náročný den.

2) Studie také ukazují, že spaní v chladných prostorech redukuje symptomy fybromyalgie a syndromu spánkové apnoe, což jsou chronické únavové syndromy, u kterých lékaři velice složitě objevují jejich příčiny. Nejzdravější cestou je tedy spát jen s vystrčenou hlavou, která bude sahat ven z peřiny v tomto chladném prostředí, které dokáže přirozeně regulovat vaši tělesnou teplotu.

A jaké je tedy ta magická teplota? Podle vědců v ideálním rozmezí mezi 15 až 19 stupni Celsia. Ničeho se neobávejte a vyzkoušejte metodu ještě tuto noc! Výsledky se zaručeně objeví.

 

Jaké jsou vaše dojmy, když se díváte na toto video? Rádi bychom to od vás slyšeli, tak nám je napište do komentářů níže. A pokud se vám tento článek líbil, nezapomeňte stisknout tlačítko "To se mi líbí" a SDÍLEJTE to se svými přáteli a příbuznými na Facebooku! 

Publikováno: 16. 11. 2016 09:39 Nahlásit obsah
Témata: Zábava Video