Světem hýbe nová výzva: Lidé vynášejí odpadky ve stylovém oblečení a při tom se fotí na Instagram

Světem hýbe nová výzva: Lidé vynášejí odpadky ve stylovém oblečení a při tom se fotí na Instagram Zdroj: Instagram.com

Koronavirová doba nám ukázala, že bychom si měli cenit věcí, které považujeme za naprosto samozřejmé. Ovšem i v té největší krizi jsme dokázali proměnit běžnou činnost v zábavu. Své o tom ví třeba Američané, kteří se baví originálním vynášením odpadků ve stylovém oblečením. Jak jim to u popelnice seklo, se následně chlubí na sociálních sítích.

Dříve otravné vyhazování odpadků je velkou zábavou

Jít k popelnici oblečená ve stylové róbě, jako Andrey Hepburn nebo jako baletka? I to je v rámci instagramové výzvy #binnightchallenge, která získala na popularitě především v celých Spojených státech amerických, možné.

Lidé, kteří v Americe museli zůstat kvůli pandemii koronaviru v karanténě, si začali na vynášení odpadků pohlížet úplně jinak. Původně otravnou domácí povinnost přetransformovali na zábavnou činnost, díky níž můžou navíc příjemně pobýt na čerstvém vzduchu.

Čím jste originálnější, tím lépe pro vás

Co je podstatou této výzvy? Obléct se stylově, jak sami chcete, vyfotit se u popelnice při vynášení odpadků, a nakonec svou fotku s hashtagem #binnightchallenge sdílet na Instagramu. Jak fotky na této sociální síti dokazují, lidé si na výzvě dávají opravdu záležet a snaží se být co nejoriginálnější.

Výzvu #binnightchallenge vymyslela spolu se svými kamarádkami Američanka Daniele Askew. Nejprve se do této výzvy zapojila její rodina i další kamarádi, poté i široká veřejnost. A jak se zdá, jejích nápad se uchytil, protože na Instagramu odstartovala opravdu zábavnou „popelnicovou“ jízdu, kterou si lidé kromě Ameriky oblíbili i na dalších světových kontinentech.

Výzva zaujala vtipálky i fashion blogerky

Do výzvy #binnightchallenge se v současnosti zapojují nejen jednotlivci, ale i rodiny nebo skupiny přátel. Neoblékají se přitom pouze do pěkného oblečení. Celá řada z nich přistupuje k výzvě #binnightchallenge vtipně a s nadhledem, a tak rádi sáhnou po opravdu originálním kostýmu.

Někteří instagrameři (hlavně z řad fashion blogerek) výzvu #binnightchallenge vzali naopak velmi vážně a využívají ji k propagaci značkových outfitů.

Autor:
Publikováno: 4. 6. 2020 10:26 Nahlásit obsah